Flísová dýně světle šedá s barevným doplňkem

Neohodnoceno
315 Kč
Skladem (2 ks)

Flísová dýně ručně vyrobená a dozdobená krajkou a barevným listím. Ideální doplněk pro nazdobení postele do podzimního stylu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzim nám již šlape na paty a proto jsme se pro vás rozhodly připravit, již teď podzimní kolekci. Podzim je krásný, plný barev v tónech oranžové, hnědé a červené. Období podzimu však s sebou bohužel přináší také pocit únavy a smutku. A protože chceme, aby jste si období podzimu, co nejvíce užili, tak jsme se inspirovaly barevností a šťavnatostí podzimu. Podle toho jsme kolekci také nazvaly.

V kolekci "Barevný a šťavnatý podzim" najdete nejrůznější dekorace, jako jsou věnce, lucerny, látkové dýně nebo světelné truhlíčky. Tyhle podzimní dekorace hrají veselými barvami fialové, oranžové, růžové a šedé. Odrážejí se zde nejrůznější prvky jako jsou vřesy, bobule, chryzantémy a růže.

Flísová dýně ve světle šedé barvě je ručně vyrobená a dozdobená bílou krajkou a podzimními lístky v oranžové barvě. Dýněčka je vyplněna umělým vláknem, takže je měkoučká a na dotek heboučká.

Dýněčka je dekorativní předmět, kterým si můžete vyzdobit okna, postel nebo je můžete položit na sedačku jako součást podzimní výzdoby.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hloubka: 16 cm
Šířka: 25 cm
Výška: 25 cm