Malé závěsné proutěné srdce s růžovým vřesem

Neohodnoceno
395 Kč
Skladem (1 ks)

Proutěné srdce je nazdobené růžovým vřese, sukulentem a perlami. Krásná a jemná dekorace, kterou si můžete zavěsit na vstupní dveře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzim nám již šlape na paty a proto jsme se pro vás rozhodly připravit, již teď podzimní kolekci. Podzim je krásný, plný barev v tónech oranžové, hnědé, červené. Období podzimu však s sebou bohužel přináší také pocit únavy a smutku. A protože chceme, aby jste si podzimu, co nejvíce užili, tak jsme se inspirovaly barevností a šťavnatostí podzimu. Podle toho jsme kolekci také nazvaly.

V kolekci "Barevný a šťavnatý podzim" najdete nejrůznější dekorace, jako jsou věnce, lucerny, látkové dýně nebo světelné truhlíčky. Tyhle podzimní dekorace hrají veselými barvami růžové, fialové, oranžové a šedé. Odrážejí se zde nejrůznější prvky jako jsou vřesy, chryzantémy a růže.

Tahle závěsná dekorace ve tvaru srdce je z proutěného srdce ve světle šedé až bílé barvě. Srdce je po obvodu nazdobené růžovým vřesem. Ve středu je srdce dozdobené sukulentem, perlami a růžovou chryzantémou. Srdce je doladěné barevnými bavlnkami v tónu světlé a tmavé růžové. 

Tohle srdce je závěsná dekorace, kterou si můžete zavěsit na vstupní dveře, do kuchyně, do pracovny nebo ho můžete darovat jako dárek. Jednoduchá podzimní dekorace, která vám udělá velkou parádu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hloubka: 7 cm
Šířka: 24 cm
Výška: 27 cm