Dárková kazeta ve tvaru srdce s květinami a dobrotami v oranžové barvě, velikost L

Neohodnoceno
1 347 Kč
Skladem (1 ks)

Dárková kazeta ve tvaru srdce je ideálním dárkem pro vaše milované. Srdce je z poloviny naplněno květinami a z druhé poloviny dobrotami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lámete si hlavu s dárkem pro přátelé a své blízké? Co to vyřešit jedním z našich dárkových boxů, který je až po okraj plný dobrot. Exkluzivní a zároveň velmi praktický dárek, který potěší každého. Můžete si vybrat z mnoha různých druhů, velikostí a tvarů boxů.

Tento box ve tvaru srdce je naplněn z jedné poloviny oranžovými růžemi, růžovými pěnovými růžemi a květy růžových česneků. Z druhé poloviny je box naplněn dobrotami. V boxu najdete: 1x 90% čokoládu, 1x kokosové oplatky od Manner, 1x Manner sticks, 1x malá nutella, 1x tyčinka Geisha - dark chocolate, 1x tyčinka Geisha - milk schocolate, 1x malá čokoládka Ritter sport, 10x čokoládové bonbóny Geisha. Box je ve tvaru srdce v bílé barvě. Kazeta má také průhledné plastové víko s nápisem "Just for you with love",  v překladu "S láskou jen pro tebe". Květiny v boxu jsou umělé a pěnové, takže vám vydrží věčnost.

Srdce je vhodné jako dárek pro kamaráda/ku, přítele/kyni nebo sourozence. Tímto dárkem zkrátka potěšíte každého, kdo má rád sladké.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hloubka: 30 cm
Šířka: 31 cm
Výška: 13 cm