Balící služba

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Co umíme

Balení dárků - K narozeninám

Pánské decentní narozeninové balení...

Tohle dárkové decentní béžové balení je složené z krásného papíru s dekorem, saténových mašlí a ručně vyráběného přání.

Balení dárků - Pro maminku

Zlatá, růžová a srdíčka...

V tomhle případě byl základem nádherný zlatý papír s decentním motivem srdíček, který už sám o sobě říká „mám tě ráda maminko".

Balení dárků - V rudém odstínu

Zamilovaná červená...

Balící papír s ostře červenými pruhy je určený vášnivcům. Jednou z variant, jak do tohoto papíru zabalit dárek je balení ve tvaru košile. To můžete vidět na prvním obrázku. Košile je dozdobená červenou stuhou. 

Balení dárků - Košilky

Balení dárků do tvaru košile

Tohle originální balení je opravdu kouzelná a netradiční forma, jak předat dárek. Při balení dárků do tvaru košile je třeba si vyhrát hlavně s balícím papírem. Pak už košilku stačí jen dozdobit drobnými doplňky, jako je motýlek, kravata, kapesníček, květiny a perličky. 

Balení dárků - Květiny a růžová

Květiny, příroda a růžová...

Dárky jsou zabalené v nádherném, přírodním balícím papíru s motivem růžových květin. Balíčky jsou ovázány světle růžovou, saténovou stuhou a jsou dozdobeny umělými látkovými květinami. Některé balíčky jsou vyladěné i závěsnou papírovou ozdobou ve tvaru srdce. 

Balení dárků - Pro muže

Patchwork a modrá...

Zabalit dárek muži bývá oříšek, ale tímhle stylem to rozhodně nepokazíte. Dárky jsou v první variantě zabalené do modrého papíru s puntíčky a ve druhé variantě do balícího papíru s motivem patchworku. Balící papíry jsou doplněné šedou mašlí z organzy, přírodním provázkem a motýlky. 

Balení dárků - Stříbrná

 Lesk, satén, stříbrná a černá...

Noblesní balení dárků, které je sladěné do stříbrného, šedého a černého tónu. Základem balení jsou lesklé balící papíry s motivem puntíku. Balící papíry jsou doplněné saténovými stuhami a třpytivou organzou. Velmi vhodným doplňkem noblesního balení je skládaná mašle, kterou můžete vidět na třetím obrázku. 

Balení dárků - Jarní žlutá inspirace

Pruhy, květy, žlutá a zelená...

V tomto duchu je zabalená série dárků. Na balení je použit pruhovaný papír, kde tlustší pruhy jsou žluté a užší jsou bílé. Balící papír je sladěný se světle a tmavě zelenými saténovými stuhami. Zabalené dárky jsou dozdobené květy magnólie a perličkami.