BLOG

Okouzlující pivoňky

Období pivoněk začíná až na začátku května, ale vy si můžete pivoňky začít vychutnávat již teď a to s novou pivoňkovou kolekcí, která je naprosto okouzlující a zářivá. V nové kolekci najdete pivoňkové věnce, dekorace v podobě truhlíků a šál na okna, nebo květinové nádoby s vintage dekorem, ale dokonce také samotné řezané pivoňky, které vám vydrží až do podzimu.

Velikonoční speciál

Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný...

Letos tuhle říkačku asi tolikrát neuslyšíte, ale i přesto je dobré být připraven. Proto jsme pro vás připravily tento velikonoční speciál s TIPY na 3 styly velikonočních vajec, které můžete použít jako velikonoční pomlázku nebo jako dekoraci a součást velikonoční výzdoby. 

Velikonoční akce, produktové novinky a návod na domácí tvoření

V dnešním článku se dozvíte o posledních novinkách, kterých je opravdu spoustu. Dozvíte se o skvělé akci, kterou jsme se pro vás rozhodly připravit, dále vám představím nejnovější produkt. No a v poslední řadě vám dám kreativní tip, u kterého spojíte příjemné s užitečným a vykouzlíte si doma jarní dekorační zátiší.

DIY - Jarní závěsný věnec

Jarní věnec je základním prvkem pro jarní výzdobu a zároveň „must have" prvkem pro pozitivní naladění. Proto vám dnes dám návod na to, jak si takový jarní, originální, závěsný kousek vyrobit z pohodlí domova.

Mezinárodní den žen

Již 8. března bude významný a celostátně slavený svátek - Mezinárodní den žen. V tento den rozhodně nezapomeňte na žádnou ženu, které si vážíte. Ať se jedná o maminku, dceru, přítelkyni, manželku, babičku, tetu, učitelku, nebo kamarádku. V tento den si zaslouží být obdarovaná každá z výše zmíněných dam. 

Jak si vytvořit jarní výzdobu

Jak si doma vytvořit nádhernou výzdobu? Tak přesně to se dozvíte v dnešním článku. Ale před tím než se do tvorby jarní výzdoby pustíte, tak si určitě položíte otázku: A jaký styl jarní výzdoby vlastně chci? V dnešním článku se také dozvíte o dvou možných stylech, ve kterých si výzdobu můžete vykouzlit. Zvolíte jarní výzdobu v moderním podání nebo pestrobarevnou výzdobu s dřevěnými prvky? 

Jarní výzdoba

Astronomické jaro nám začne sice až na konci března, ale to není důvod čekat s výzdobou, ba naopak. Přivolejte jaro k sobě. A jak jinak než zářivou a šťavnatou výzdobou. Jaro je o pučící přírodě, veselých barvách a jarních květinách jako jsou tulipány, chudobky, macešky a kočičky. A právě z těchto květin jsme pro vás vytvořily krásné jarní dekorace. 

Květinový box nejen na Valentýna

Květinový box je velmi trendy dekorace. Hodí se jako dárek k Valentýnu, narozeninám, svátku, výročí nebo jako interiérová dekorace, či dekorace na oslavu. Květinový box má mnoho využití, ale hlavně vám neuvadne a vy jej díky tomu můžete použít na všechny způsoby. Květinový box je vytvořen z umělých květin, které vypadají jako živé, ale živé nejsou. Takže vám květinový box zůstane krásný na věky stejně, jako při nákupu.

Vzkaz ZDARMA

Když už se vám povede vybrat správný valentýnský dárek, tak přijde na řadu náročné vymýšlení a složité hledání přání nebo citátů z lásky. Proto jsme pro vás připravily seznam citátů a přání z lásky, která jsou výstižná a mluví za vše. Navíc vám ho k objednávce napíšeme zcela zdarma. 

Tipy na dárky k Valentýnu

Jak projevit lásku? To je každoroční otázka, kterou si pokládáme pár dní před dnem zamilovaných, tedy svatým Valentýnem. Proto jsem pro vás sepsala tipy na valentýnské dárky.