BLOG

Svatební nezbytnosti

Nejteplejší dny v roce s sebou přinášejí také ty nejradostnější chvíle v podobě svatebních dnů. Svatba je radostnou událostí, která pojí dvě milující se osoby svazkem manželským. Nedílnou součástí svateb je také svatební výzdoba, která tento den neboli den „D" pozvedne o level výš a dodá celému dni tu pravou atmosféru.

Slevová AKCE

Na oslavu letošního konce školního roku pro vás spouštíme SLEVOVOU AKCI

Dorty na Den dětí

Již 1.6. oslavují svůj den všechny děti a právě k téhle příležitosti jsme vytvořily Novinky v podobě dětských dortíků, které jste ještě neviděli. Dortíky plné dobrot, které si vaše děti zamilují. Vybírat můžete z jednopatrových nebo dvoupatrových dortíků, které jsou plné dobrot od značky Haribo, Milka nebo Kinder

Papírnictví

Květen přináší spousty radosti, veselosti a božských novinek. Nově jsme totiž náš sortiment rozšířily také o papírenský sortiment, který je prostě úchvatný. Papírenský sortiment najdete v kategorii papírnictví, které má pod sebou spousty sekcí. 

DIY - Květnový dárek

Konečně je tu ten kouzelný Máj, lásky čas. Měsíc, na který se všichni těšíme a nemůžeme se dočkat. Měsíc, kdy příroda hraje nejrůznějšími květy a barvami. Květnu se také říká, že je to náš český Valentýn. Květen je prostě měsíc zamilovaných a také měsíc, ve kterém oslavujeme všechny maminky. Už 9. května nás čeká Den maminek. A k oslavám patří také nějaký dáreček, kterým můžete obdarovat právě svoji maminku. Proto jsem vám připravila jednoduchý návod, jak si takovou drobnost můžete vykouzlit doma, jen s pár věcmi. 

Okouzlující pivoňky

Období pivoněk začíná až na začátku května, ale vy si můžete pivoňky začít vychutnávat již teď a to s novou pivoňkovou kolekcí, která je naprosto okouzlující a zářivá. V nové kolekci najdete pivoňkové věnce, dekorace v podobě truhlíků a šál na okna, nebo květinové nádoby s vintage dekorem, ale dokonce také samotné řezané pivoňky, které vám vydrží až do podzimu.

Velikonoční speciál

Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný...

Letos tuhle říkačku asi tolikrát neuslyšíte, ale i přesto je dobré být připraven. Proto jsme pro vás připravily tento velikonoční speciál s TIPY na 3 styly velikonočních vajec, které můžete použít jako velikonoční pomlázku nebo jako dekoraci a součást velikonoční výzdoby. 

Velikonoční akce, produktové novinky a návod na domácí tvoření

V dnešním článku se dozvíte o posledních novinkách, kterých je opravdu spoustu. Dozvíte se o skvělé akci, kterou jsme se pro vás rozhodly připravit, dále vám představím nejnovější produkt. No a v poslední řadě vám dám kreativní tip, u kterého spojíte příjemné s užitečným a vykouzlíte si doma jarní dekorační zátiší.

DIY - Jarní závěsný věnec

Jarní věnec je základním prvkem pro jarní výzdobu a zároveň „must have" prvkem pro pozitivní naladění. Proto vám dnes dám návod na to, jak si takový jarní, originální, závěsný kousek vyrobit z pohodlí domova.

Mezinárodní den žen

Již 8. března bude významný a celostátně slavený svátek - Mezinárodní den žen. V tento den rozhodně nezapomeňte na žádnou ženu, které si vážíte. Ať se jedná o maminku, dceru, přítelkyni, manželku, babičku, tetu, učitelku, nebo kamarádku. V tento den si zaslouží být obdarovaná každá z výše zmíněných dam.