BLOG

Jak si sestavit vánoční výzdobu?

Předvánoční adventní období i samotné Vánoční svátky jsou poměrně dlouhé období. Proto je třeba si ho udělat krásným a oslavovat každý den. Vánoce jsou největším svátkem celého roku, z toho důvodu jsou také nejnazdobenější, nejbarevnější a nejosvětlenější. 

Dušičkové dekorace na hrob

Dušičky připadají na datum 2.11. Tedy na den, kdy se oslavují všichni zesnulí, naši milovaní předci, kteří tu s námi již bohužel nemohou být. 

V dnešní uspěchané době bohužel hroby našich milovaných předků nenavštěvujeme, tak často, jak bychom si třeba přáli. Proto alespoň jednou ročně, na DUŠIČKY, kdy můžeme všichni společně využít toho dne. Udělejte si čas, zapalte svíčku, ozdobte hrob věncem nebo dušičkovou dekorací a uctěte jejich památku. Památku milovaných, kteří tu už s námi bohužel nemohou být. 

Svatební nezbytnosti

Nejteplejší dny v roce s sebou přinášejí také ty nejradostnější chvíle v podobě svatebních dnů. Svatba je radostnou událostí, která pojí dvě milující se osoby svazkem manželským. Nedílnou součástí svateb je také svatební výzdoba, která tento den neboli den „D" pozvedne o level výš a dodá celému dni tu pravou atmosféru.

Slevová AKCE

Na oslavu letošního konce školního roku pro vás spouštíme SLEVOVOU AKCI

Dorty na Den dětí

Již 1.6. oslavují svůj den všechny děti a právě k téhle příležitosti jsme vytvořily Novinky v podobě dětských dortíků, které jste ještě neviděli. Dortíky plné dobrot, které si vaše děti zamilují. Vybírat můžete z jednopatrových nebo dvoupatrových dortíků, které jsou plné dobrot od značky Haribo, Milka nebo Kinder

Papírnictví

Květen přináší spousty radosti, veselosti a božských novinek. Nově jsme totiž náš sortiment rozšířily také o papírenský sortiment, který je prostě úchvatný. Papírenský sortiment najdete v kategorii papírnictví, které má pod sebou spousty sekcí. 

DIY - Květnový dárek

Konečně je tu ten kouzelný Máj, lásky čas. Měsíc, na který se všichni těšíme a nemůžeme se dočkat. Měsíc, kdy příroda hraje nejrůznějšími květy a barvami. Květnu se také říká, že je to náš český Valentýn. Květen je prostě měsíc zamilovaných a také měsíc, ve kterém oslavujeme všechny maminky. Už 9. května nás čeká Den maminek. A k oslavám patří také nějaký dáreček, kterým můžete obdarovat právě svoji maminku. Proto jsem vám připravila jednoduchý návod, jak si takovou drobnost můžete vykouzlit doma, jen s pár věcmi. 

Okouzlující pivoňky

Období pivoněk začíná až na začátku května, ale vy si můžete pivoňky začít vychutnávat již teď a to s novou pivoňkovou kolekcí, která je naprosto okouzlující a zářivá. V nové kolekci najdete pivoňkové věnce, dekorace v podobě truhlíků a šál na okna, nebo květinové nádoby s vintage dekorem, ale dokonce také samotné řezané pivoňky, které vám vydrží až do podzimu.

Velikonoční speciál

Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný...

Letos tuhle říkačku asi tolikrát neuslyšíte, ale i přesto je dobré být připraven. Proto jsme pro vás připravily tento velikonoční speciál s TIPY na 3 styly velikonočních vajec, které můžete použít jako velikonoční pomlázku nebo jako dekoraci a součást velikonoční výzdoby. 

Velikonoční akce, produktové novinky a návod na domácí tvoření

V dnešním článku se dozvíte o posledních novinkách, kterých je opravdu spoustu. Dozvíte se o skvělé akci, kterou jsme se pro vás rozhodly připravit, dále vám představím nejnovější produkt. No a v poslední řadě vám dám kreativní tip, u kterého spojíte příjemné s užitečným a vykouzlíte si doma jarní dekorační zátiší.