Dorty na Den dětí

Již 1.6. oslavují svůj den všechny děti a právě k téhle příležitosti jsme vytvořily Novinky v podobě dětských dortíků, které jste ještě neviděli. Dortíky plné dobrot, které si vaše děti zamilují. Vybírat můžete z jednopatrových nebo dvoupatrových dortíků, které jsou plné dobrot od značky Haribo, Milka nebo Kinder

Barbie dorty

Barbie dorty jsme vytvořily pro malé milovnice Barbie panenek, které jsou dostupné ve dvou provedeních. Dortíky mají základ z boxů, z většího a menšího, které vytvoří dvě patra. Boxy jsou následně olepeny sladkostmi v podobě čokoládových tyčinek. Dominantou Barbie dortíků jsou samozřejmě panenky, které mají dokonce sladěné oblečení, aby ladily s barevností celého dortíku. Panenku lze z dortu vytáhnout, takže si s ní obdarovaná malá princezna může hrát.

Barbie dort oranžový

Oranžový dortík je sladěný do oranžové barvy a je vytvořen z Kinder dobrůtek. Po obvodu dortu jsou Kinder čokoládové tyčinky a v prvním patře mimo Barbie panenku jsou Kinder Joy vajíčka a čokoládové bonbóny Kinder schocobons. I samotná panenka ladí svým outfitem a také barvou vlasů, které jsou zrzavé. Dortík je dozdobený nádhernými detaily v podobě pěnových růžiček a saténových mašlí.

1

Barbie dort růžový

Fialovo růžový dortík je určený pro milovnice blonďatých panenek a také Milka čokoládek. Tenhle nádherný a vyšperkovaný dortík je vyrobený z Milka dobrot. Obvod dortíku lemuje spousta čokoládových Milka tyčinek. I v tomto růžovém krasavci je dominantou blonďatá panenka Barbie, která má též sladěné šatečky. Barbie má saténové šatičky zdobené perličkami a navíc je obklopena čokoládovými bonbóny s Oreo náplní. I tenhle dort je doveden k dokonalosti detaily v podobě pěnových růžiček a saténových mašliček a perliček, které lemují obvod dortu. 

2

Haribo dorty

Jednopatrový nebo dvoupatrový dort? To záleží na tom, jak moc miluje vaše díte Haribo bonbónky.

Mezi další novinku patří také tenhle dvoupatrový dort vytvořený z Haribo gumových bonbónů. Obvod dortu lemují mini balíčky gumových medvídků a gumové Haribo dukátky. Navíc je celé první patro naplněno dalšími balíčky nejrůznějšími želé bonbóny, které značka Haribo nabízí. Tolik gumových bonbónků pohromadě, to je pro milovníka želé bonbónků největší radost, kterou budete moci udělat. V dortíku samozřejmě nesmí chybět i reálný medvídek, který je v podobě přívěsku. 

3

Jednopatrový Haribo dort, ale i tady je řádná nálož gumových bonbónků. Dortík lemují mini balíčky s želé medvíky, které jsou zakončené saténovou stužkou a mašličkou. Uvnitř dortíku je 6 balení nejrůznějších bonbónků a pendreků a nechybí ani přívěsek ve tvaru medvídka. Jednopatrový dortík je dozdobený také pěnovými růžičkami v oranžové a žluté barvě. 

4

Další sladké boxy pro děti najdete zde...