Jak si sestavit vánoční výzdobu?

Předvánoční adventní období i samotné Vánoční svátky jsou poměrně dlouhé období. Proto je třeba si ho udělat krásným a oslavovat každý den. Vánoce jsou největším svátkem celého roku, z toho důvodu jsou také nejnazdobenější, nejbarevnější a nejosvětlenější. 

Vánoční střípky

No a protože každoročně přemýšlíme nad druhem cukroví, které upečeme, nad výběrem dárků a balící techniky, nad lokalitou vánočních trhů kam se vydáme a hlavně nad stylem a barvou vánoční výzdoby, tedy jednotlivými střípky, které Vánoce ucelují a tvoří tu dokonalou vánoční harmonii. Tak jsem pro vás vytvořila článek, který vám hezky ukáže jednotlivé varianty vánočních výzdob, kterými si můžete vyzdobit váš domov a naladit ho již na adventní náladu.

Adventní věnec

Je nejdůležitějším prvkem adventní výzdoby bez, které Vánoce snad ani nesmí začít. Má velký význam, který je spojený s první adventní nedělí, která letos připadá na neděli 28.11.2021. Adventní věnec je pomůcka k symbolickému odpočítávání čtyř týdnů adventu, doby příprav na Vánoce. Kdy každou neděli zapálíme další svíčku. 

13

14

Adventní dekorace nemusí mít však jen tvar kulatého věnce, ale může to být také podlouhlá adventní šála jako můžete vidět na obrázku. Stačí si jen vybrat, který typ adventní dekorace se vám líbí více.

 15

Vánoční výzdoba

Pro každého pojem vánoční výzdoba znamená něco jiného, já vám ale shrnu, z čeho všeho se vánoční výzdoba může skládat. Základem adventní a vánoční výzdoby je rozhodně adventní věnec, dále vánoční závěsný věnec na dveře, svícny, svíčky, zdobená girlanda, vánoční strom, dekorované truhlíky, živé chvojí do vázy na provonění a jmelí, bez kterého se Vánoce také neobejdou. 

Pak už záleží na tom, jakou barvu dekorací si zvolíte. Podívejte se na naše luxusní vánoční sestavy dekorací, které můžete mít i vy! 

Moderní & luxusní hnědo - krémová sestava s orchidejemi 

6

7

Tradiční vánoční sestava v červeno - zelené barevnosti v kombinaci s přírodninou

Pro milovníky tradice a přírody jsou tu dvě sestavy v červeno - zelené barvě, které vám rozzáří domov. Vybrat si můžete adventní dekorace se sušenými pomeranči nebo se sušenými přírodními bodláky. 

3

4

Zimní hravé dekorace s mentolovým nádechem

Hravá sestava v rozkošné mentolové barvě připomínající zasněženou a zmrzlou krajinu, která je umocněná ještě zimní figurkou sněhuláčka. 

1

5

2

Luxusní hnědá sestava v kombinaci s růžemi

Honosná sestava adventních dekorací složená z obrovského věnce, adventní šály a dekorovaných nádob ve více velikostech. 

8

9

Tak kterou sestavu si vyberete vy? Je opravdu z čeho vybírat a hlavně se nezapomeňte zastavit také v kategorii vánočních dárkových boxů, kde najdete nádherné dárky pro vaše blízké, obchodní partnery nebo významné klienty

No a pokud si nevyberete žádnou z hotových sestav, tak rozhodně navštivte také náš ukázkový web www.vyzdobynamiru.cz kde si můžete zadat poptávku, na konkrétní vaši představu vánoční výzdoby a my vám ji s radostí vykouzlíme. Zastavte se hlavně ve vánoční sekci, kde najdete inspiraci a již hotové zakázky na míru. 

Lucie z RK Dekorace ♥