Jarní výzdoba

Astronomické jaro nám začne sice až na konci března, ale to není důvod čekat s výzdobou, ba naopak. Přivolejte jaro k sobě. A jak jinak než zářivou a šťavnatou výzdobou. Jaro je o pučící přírodě, veselých barvách a jarních květinách jako jsou tulipány, chudobky, macešky a kočičky. A právě z těchto květin jsme pro vás vytvořily krásné jarní dekorace. 

780EFA85-8D36-4CFF-B279-DD4FF03271E6 3B006D4A-CCC5-414F-BA81-82507B3B2F61 F5F55096-1AF5-4614-AA54-2519FB0E2FDE

Jak seskládat jarní výzdobu?

Každá sezónní výzdoba by se měla skládat ze 3 základních prvků, kterými jsou:

1) Věnec na dveře

2) Dekorace do oken

3) Něco drobného do interiéru

Je samozřejmě zcela na vás, zda si vyberete třeba jen jeden prvek nebo výzdobu naopak ještě více obohatíte. Tři prvky jsou naše doporučení.

Proč zrovna 3 prvky?

Věnec na vchodové dveře, který budete potkávat každý den, když domů přijdete nebo z něho odejdete. Tak proč si cestu pořádně jarně neosvěžit a také budete mít další důvod, těšit se zase na průchod, hezky a jarně ozdobenými dveřmi. Okno je místo, kterým prochází denní světlo, ze kterého čerpáte energii. Když si okno k tomu ještě ozdobíte jarním truhlíkem, tak zdvojnásobíte příjem energie. Drobná dekorace do interiéru, tak schválně. Jak si líp vychutnat ranní kávu než z oblíbeného hrnečku a s jarní kytičkou na stole. Obklopte se jarními dekoracemi, ať do vás vklouzne i jarní nálada a než se nadějete, tak jaro bude všude kolem vás. 

Nové jarní květinové dekorace jsou v odstínech žluté, která k jaru prostě patří. Je svěží, zábavná, povzbuzující a přesně takhle barevnou dekoraci je třeba si zvolit k přivolání jara.

Jaký je význam žluté barvy?

Žlutá barva je barva radosti a touhy. je to barva povzbuzující k novým začátkům a cílům. Žlutá barva je veselá a otevřená. A proto si letošní jarní výzdobu slaďte do žluté, sluníčkové barvy. 

1 2 1_1

Vyberte si svoje jarní dekorace zde