Mezinárodní den žen

Již 8. března bude významný a celostátně slavený svátek - Mezinárodní den žen. V tento den rozhodně nezapomeňte na žádnou ženu, které si vážíte. Ať se jedná o maminku, dceru, přítelkyni, manželku, babičku, tetu, učitelku, nebo kamarádku. V tento den si zaslouží být obdarovaná každá z výše zmíněných dam. 

Historie tohoto svátku sahá opravdu daleko. V České republice je MDŽ často spojován se zvyky ze socialistického Československa. Kdy k těmto oslavám patřily červené karafiáty, které se dávaly tehdejším ženám. Dnes už tomu tak není a ženy jsou obdarovávány nejrůznějšími květinami, dobrotami a dárečky. 

Proč překvapit ženu dárkem od RK Dekorace? 

RK Dekorace nabízí opravdu originální dárky jako dárkové boxy nebo květinové boxy, které jsou naplněné jen tím nejlepším z nejlepšího. 

Květinové boxy jsou vyrobené z dlouho trvajících květin, které vám nikdy neuvadnou. Květiny jsou totiž z hedvábného materiálu a jsou neskutečně krásné. Dárkové boxy jsou na rozdíl od květinových boxů naplněné delikatesami a alkoholem a s takovou kombinací prostě zabodujete.

Vyberte dárek ženě, kterou chcete obdarovat z nejnovějšího sortimentu! 

1 5 1_2

 

4 1 5_1

 

Další nabídku dárků, kterými můžete obdarovat vaši ženu najdete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení