Mezinárodní den žen

Již 8. března bude významný a celostátně slavený svátek - Mezinárodní den žen. V tento den rozhodně nezapomeňte na žádnou ženu, které si vážíte. Ať se jedná o maminku, dceru, přítelkyni, manželku, babičku, tetu, učitelku, nebo kamarádku. V tento den si zaslouží být obdarovaná každá z výše zmíněných dam. 

Historie tohoto svátku sahá opravdu daleko. V České republice je MDŽ často spojován se zvyky ze socialistického Československa. Kdy k těmto oslavám patřily červené karafiáty, které se dávaly tehdejším ženám. Dnes už tomu tak není a ženy jsou obdarovávány nejrůznějšími květinami, dobrotami a dárečky. 

Proč překvapit ženu dárkem od RK Dekorace? 

RK Dekorace nabízí opravdu originální dárky jako dárkové boxy nebo květinové boxy, které jsou naplněné jen tím nejlepším z nejlepšího. 

Květinové boxy jsou vyrobené z dlouho trvajících květin, které vám nikdy neuvadnou. Květiny jsou totiž z hedvábného materiálu a jsou neskutečně krásné. Dárkové boxy jsou na rozdíl od květinových boxů naplněné delikatesami a alkoholem a s takovou kombinací prostě zabodujete.

Vyberte dárek ženě, kterou chcete obdarovat z nejnovějšího sortimentu! 

1 5 1_2

 

4 1 5_1

 

Další nabídku dárků, kterými můžete obdarovat vaši ženu najdete zde.