Velikonoční akce, produktové novinky a návod na domácí tvoření

V dnešním článku se dozvíte o posledních novinkách, kterých je opravdu spoustu. Dozvíte se o skvělé akci, kterou jsme se pro vás rozhodly připravit, dále vám představím nejnovější produkt. No a v poslední řadě vám dám kreativní tip, u kterého spojíte příjemné s užitečným a vykouzlíte si doma jarní dekorační zátiší.

Velikonoční akce DOPRAVA ZDARMA 

Velikonoce už téměř klepou na dveře, proto jsme se rozhodly pro vás spustit tuhle AKCI. Na veškerý velikonoční sortiment totiž máte dopravu zcela zdarma. Dopravu za vás zaplatíme my. Vyberte si velikonoční dekoraci nebo dárkový box jako velikonoční nadílku. Využijte velikonoční akce, obdarujte vaše milé s dopravou zadarmo a ještě originálně. 

Věnce, dekorace nebo dárkové boxy...

Kopie návrhu Ovečky (1) 

HOT Novinka na e-shopu

Mezi nejnovější produkt patří ručně vyráběné ovce. Ovečky jsou vyrobené částečně ze dřeva a částečně z plyše. Ovečky jsou dostupné ve dvou velikostech, velikost 55 cm a větší 90 cm. Ovečky si prostě zamilujete. Lze je využít na mnoho způsobů. Jedním ze způsobů je dekorační. Podívejte se, jak ovečky můžete využít jako dekoraci a rovnou také zakomponovat do výzdoby.  

2 

V rámci velikonoční akce je DOPRAVA ZDARMA také na chundelaté ovečky. Tak toho rozhodně využijte!

Kreativní TIP

Letošní Velikonoce strávíme všichni v pohodlí našich domovů, poroto je třeba si to doma pořádně zútulnit a vyšperkovat. Vytvořte si doma decentní jarní výzdobu, která bude nejen lahodit vašemu oku, ale také čichu. Jak na to? Celý návod najdete na RK Dekorace YouTube kanálu, kde vás provedu tím, co budete na zátiší potřebovat a také tím, jak postupovat.

1

2