Okouzlující pivoňky

Období pivoněk začíná až na začátku května, ale vy si můžete pivoňky začít vychutnávat již teď a to s novou pivoňkovou kolekcí, která je naprosto okouzlující a zářivá. V nové kolekci najdete pivoňkové věnce, dekorace v podobě truhlíků a šál na okna, nebo květinové nádoby s vintage dekorem, ale dokonce také samotné řezané pivoňky, které vám vydrží až do podzimu.

1

Jak je to možné?

Dekorace, které vytváříme jsou z dlouhotrvajících květin a zeleně. Tedy laicky řečeno z umělých květin. V současné době jsou však tyhle dlouhotrvající květiny, téměř k nerozeznání od těch živých. Vy si je díky tomu můžete užívat opravdu po celý rok, bez obav a strachu, že vám do týdne uvadnou. 

Kolekce z pivoněk

Nová kolekce je zaměřená tedy hlavně na květy pivoněk, které jsou honosné, nadýchané a okouzlující. Pivoňky jsou doplněny také dalšími květinami a zelení. V dekoracích z pivoňkové kolekce, proto také najdete hortenzie, nevěstin závoj, levanduli, chudobky a eukalypt. Dekorace jsou nádherné díky velmi věrohodným a stylovým květinám, ale také díky správnému výběru ladících nádob, které mají nádech vintage stylu. 

Dekorace jsou sladěné do pestré růžové, která je také nejtypičtější barvou pro rozkvetlé pivoňky. Pestrá růžová je doplněna světle růžovou, bledě modrou a bílou barvou. 

Dekorace jsou vhodné do...

Pivoňkové dekorace jsou ideálním doplňkem dámské kanceláře nebo jako interiérové dekorace pro váš domeček. Pivoňkové dekorace vás svoji barvou a pestrostí naplní nejen pozitivní energií, ale také vám dodají spousty kreativních myšlenek. 

2

Vyberte si z nové pivoňkové kolekce a nechte se naladit na radostně růžovou vlnu!

Máte rádi pivoňky nebo je vaším favoritem jiná květinová kráska? Dejte nám vědět na Facebook nebo Instagram

Mějte krásné jarní dny!

Lucie