Papírnictví

Květen přináší spousty radosti, veselosti a božských novinek. Nově jsme totiž náš sortiment rozšířily také o papírenský sortiment, který je prostě úchvatný. Papírenský sortiment najdete v kategorii papírnictví, které má pod sebou spousty sekcí. 

V papírnictví najdete přáníčka k nejrůznějším příležitostem, bloky a sešity, samolepky, balicí papíry, jmenovky, krabičky a dárkové tašky. Všechny produkty mají své designové motivy. Jedná se o autorské ilustrace, které jsou decentní, barvité a hravé. Mimo to, že tyhle papírenské lákadla opravdu lahodí oku, tak jsou dokonce i šetrné k přírodě. Papíry, které jsou pro tuhle tvorbu využívány jsou totiž recyklované. 

Tak rozhodně neváhejte a vyberte si sešit, přání nebo samolepky. Jednotlivé motivy můžete různě kombinovat nebo naopak vše sladit do jednoho stylu. V papírnictví najdete kolekce jako je pivoňková, měsíčnice, bylinky, z lásky, nebo motiv venkova.

Z lásky...

1

Pivoňky

papirnictvi2

Bylinky2

Navštivte papírnictví a podívejte se na všechny produkty... 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení