Svatební nezbytnosti

Nejteplejší dny v roce s sebou přinášejí také ty nejradostnější chvíle v podobě svatebních dnů. Svatba je radostnou událostí, která pojí dvě milující se osoby svazkem manželským. Nedílnou součástí svateb je také svatební výzdoba, která tento den neboli den „D" pozvedne o level výš a dodá celému dni tu pravou atmosféru.

5

Svatební výzdoba dokáže vykouzlit téměř z každého místa zamilovanou oázu. Pojďme se teď společně podívat na to, z jakých prvků výzdobu seskládat.

Svatební oblouk

Je součástí svatebního oltáře. Nejdůležitější místo svatebního dne, kde si snoubenci řeknou své ano a spojí se svazkem manželským. Svatební brána, svatební oblouk nebo slavobrána je symbolem přechodu dvou svobodných lidí v manželský pár. Proto je oblouk velmi často nazdoben honosně a nepřehlédnutelně. Slavobrána může mít dřevěnou, kovovou nebo drátěnou konstrukci v různých tvarech. Nejčastěji jsou slavobrány tvarovány do kulatého a hranatého tvaru. K nazdobení slavobrány je vhodné využít látky, květiny a další drobné doplňky jako jsou například kamínky.

4

Uvítací tabule

Je nepostradatelnou součástí svatebního vstupu. Přeci již při příchodu musí hosté vědět na čí svatbě vlastně jsou, tak jim to naservírujte rovnou na zlatém podnose a ke vstupu naaranžujte tabuli s datem svatebního dne a vašimi jmény. Tabule pro vás navíc bude nádhernou svatební upomínkou. Svatební tabule může mít mnoho podob. 

blog - svatba

Program

Mnozí svatební den berou jako jeden velký mejdan, pije se, jí se, fotografuje se a tancuje se. Mezi těmito činnostmi však vznikají mezery a dlouhé chvíle, kdy hosté neví, co v následujících minutách mohou čekat. A přesně od toho tu je program. Napište, co se v jednotlivé časové úseky bude konat, ať hosté ví, co je čeká a na co se mohou těšit.  

Výzdoba svatební tabule

Důležitou a zásadní je výzdoba místa, kde se odehrává hostina a kde se nejdéle zdržují hosté, takže by se měli cítit dobře. Výzdoba svatební tabule je také největší prostor ke kreativitě. Základním prvkem svatební tabule jsou cedulky se jmény, které lze využít také jako dekoraci. Jmenovky totiž nemusí být pouze papírové, jména mohou být napsaná také na dřevě, kameni nebo látce. Jmenovky slouží k tomu, aby hosté věděli kam si mají sednout a nevznikl nežádoucí chaos. 

Nejpestřejší položkou svatební výzdoby jsou květiny, které pozvednou svatbu až úplně do nebes. Svatební květiny doprovází celou svatbu a odráží se ve svatební kytici, v kytičkách pro družičky, v dekoraci na auto a také na svatební tabuli. 

Slavnostní atmosféru naladí také svíčky, které jsou kouzelným estetickým doplňkem přes den a romantickým osvícením večer. K výzdobě spadají praktické doplňky jako jsou ubrousky nebo čísla stolů. 

2

1

3

Svatební dekorace na auto

Výzdoba na auto je naprostou samozřejmostí. Každá nevěsta chce být ve svůj velký den „" středobodem, tak ať už od příjezdu všichni vidí v jakém autě jede. Auto můžete nazdobit květinovou dekorací, cylindrem, panenkami nebo jen jednoduše látkou a mašlemi. 

8

7

Pokud si však s výzdobou nechcete dělat starosti, tak se na nás neváhejte obrátit. Svatbu vám sladíme do levandulově fialové nebo BOHO stylu. S radostí vám vydekorujeme svatbu, dle vašeho přání a požadavků.

Pro více informací k realizaci svatební výzdoby nebo jednotlivých svatebních dekorací nás kontaktujte!