Valentýnská nabídka 2021

Únor je zasvěcen dnu, kdy všichni zamilovaní a milovaní slaví svůj speciální den - Den Svatého Valentýna. Proto jsme pro vás připravily speciální valentýnskou kolekci, která se skládá z nejrůznějších květinových boxů, dárkových boxů, dekorací a z produktů z pěnových růžiček. 

Nová kolekce

Při tvorbě nové valentýnské kolekce jsme přemýšlely, jak ji seskládáme, aby si každá žena, muž nebo zamilovaný teeanager přišel na to své a mohl své milované/mu koupit dárek, dle svých představ. Položily jsme si otázku: "Jak takový dárek z lásky vlastně má vypadat?"...

Z čeho jsou dárkové boxy seskládány

Skloubily jsme 3 věci - dekorace, sladké a alkohol. Téhle trojici neodolá nikdo. Vytvořily jsme unikátní nadupané dárkové boxy v několika variantách, velikostech, barvách a designech. Nejvíce jsme se zaměřily na boxy ve tvaru srdce. Symbol srdce patří k lásce, a proto patří také ke dni zamilovaných, tedy Svatému Valentýnu. 

Srdce "Merci"

Mezi topky nové valentýnské kolekce patří rozhodně dárkové srdce "Merci", které je složené z výše zmíněné trojice. Dárkový box ve tvaru srdce, který je plný bonbónů Ferrero Rocher, uprostřed je závěsné srdce z červených růžiček, sekt a svíčka ve tvaru medvídka. To nejlepší nakonec, srdce je po celém svém obvodu olemováno čokoládovými tyčinkami od značky Merci. Tímhle nadupaným boxem zaručeně obdarované/mu vykouzlíte upřímný úsměv a radost na tváři. 

3 4 1

 

Podívejte se na celou NOVOU VALENTÝNSKOU KOLEKCI a vyberte dárkový box dle svých představ.