Valentýnská nabídka 2021

Únor je zasvěcen dnu, kdy všichni zamilovaní a milovaní slaví svůj speciální den - Den Svatého Valentýna. Proto jsme pro vás připravily speciální valentýnskou kolekci, která se skládá z nejrůznějších květinových boxů, dárkových boxů, dekorací a z produktů z pěnových růžiček. 

Nová kolekce

Při tvorbě nové valentýnské kolekce jsme přemýšlely, jak ji seskládáme, aby si každá žena, muž nebo zamilovaný teeanager přišel na to své a mohl své milované/mu koupit dárek, dle svých představ. Položily jsme si otázku: "Jak takový dárek z lásky vlastně má vypadat?"...

Z čeho jsou dárkové boxy seskládány

Skloubily jsme 3 věci - dekorace, sladké a alkohol. Téhle trojici neodolá nikdo. Vytvořily jsme unikátní nadupané dárkové boxy v několika variantách, velikostech, barvách a designech. Nejvíce jsme se zaměřily na boxy ve tvaru srdce. Symbol srdce patří k lásce, a proto patří také ke dni zamilovaných, tedy Svatému Valentýnu. 

Srdce "Merci"

Mezi topky nové valentýnské kolekce patří rozhodně dárkové srdce "Merci", které je složené z výše zmíněné trojice. Dárkový box ve tvaru srdce, který je plný bonbónů Ferrero Rocher, uprostřed je závěsné srdce z červených růžiček, sekt a svíčka ve tvaru medvídka. To nejlepší nakonec, srdce je po celém svém obvodu olemováno čokoládovými tyčinkami od značky Merci. Tímhle nadupaným boxem zaručeně obdarované/mu vykouzlíte upřímný úsměv a radost na tváři. 

3 4 1

 

Podívejte se na celou NOVOU VALENTÝNSKOU KOLEKCI a vyberte dárkový box dle svých představ. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení