Vánoční veletrh FOR DECOR & HOME

V rámci každého businessu je třeba se neustále učit, inspirovat se a zlepšovat. Proto jsme vyrazily na pražský veletrh FOR DECOR & HOME, který se koná každý rok druhý víkend v září, na výstavišti v Letňanech. Na veletrh se sjíždí velkoobchodní prodejci z různých koutů celé ČR, kteří zde vystavují, a tak též velkoobchodní nákupčí, kteří si zde nakoupí, nebo jako my přijedou za inspirací a předčasným vánočním naladěním. 

Veletrh se odehrává v podzimním a vánočním duchu, ale převahu mají Vánoce, které jsou pro naše odvětví největším zlatým dolem a na které se všichni již teď pomalu chystají. 

Letošním vánočním hitem budou barvy jako meruňková, vínová, zlatá a smaragdová. I letos bude Vánocům vévodit honosnost. 

A co si pod slovem honosnost máte představit?

Vánoční ozdoby a dekorace, které jsou zdobeny pery, třpytkami, zlatem, kamínky, sametem a dalšími lesklými detaily. Takže pokud máte tento typ vánočních ozdob, tak je rozhodně začněte oprašovat, protože i letos budou in. K ozdobám zvolte jednoduchý kovový věnec nebo adventní šálu, na kterou umístíte lesklé nebo třpytivé svíce. Okna ozdobte jednoduše, vázou do které dáte květiny vánoční umělé hvězdice s třpytivými okraji, ty doplňte o kamínkové větvičky. Vánoce pak mohou přijít a vy na ně budete plně a trendy vybaveni, co se týče výzdoby. 

Honosnost nebo decentnost?

Z mého pohledu jsme, ale přeci jen Česká republika a měli bychom na to být pyšni, že je naše zem takhle krásná a obdařená takovou plochou čisté a nedotknuté přírody. Proto mě osobně mrzí, že na trhu chyběl právě tradiční, přírodní, vánoční sortiment. Proto pokud jste milovníci přírody a decentnosti, tak se nebojte. To, že jsou určené trendy neznamená, že si Vánoce nemůžete udělat v přírodním duchu. V živosti a přírodě je kouzlo, které když se propojí se šťavnatými barvami, tak je to neskutečná pastva pro oči a mnohdy je to víc než ozdoby, za které dáte jmění. 

Pokud jste milovníci dekorací a tvoření, tak jako já a mrzí vás, že jste na veletrh nemohli dorazit, tak nezoufejte. Malou inspiraci vám posílám, pomocí fotek, které jsem na veletrhu pořídila...

Návrh bez názvu_3

Návrh bez názvu (5)

Návrh bez názvu (7)

Návrh bez názvu (6)

Návrh bez názvu (3)

Návrh bez názvu (2)

Návrh bez názvu (4)

Užívejte podzimní chvíle a již brzy se těšte na další blog!

S pozdravem vaše Lucie 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení