Vánoční veletrh FOR DECOR & HOME

V rámci každého businessu je třeba se neustále učit, inspirovat se a zlepšovat. Proto jsme vyrazily na pražský veletrh FOR DECOR & HOME, který se koná každý rok druhý víkend v září, na výstavišti v Letňanech. Na veletrh se sjíždí velkoobchodní prodejci z různých koutů celé ČR, kteří zde vystavují, a tak též velkoobchodní nákupčí, kteří si zde nakoupí, nebo jako my přijedou za inspirací a předčasným vánočním naladěním. 

Veletrh se odehrává v podzimním a vánočním duchu, ale převahu mají Vánoce, které jsou pro naše odvětví největším zlatým dolem a na které se všichni již teď pomalu chystají. 

Letošním vánočním hitem budou barvy jako meruňková, vínová, zlatá a smaragdová. I letos bude Vánocům vévodit honosnost. 

A co si pod slovem honosnost máte představit?

Vánoční ozdoby a dekorace, které jsou zdobeny pery, třpytkami, zlatem, kamínky, sametem a dalšími lesklými detaily. Takže pokud máte tento typ vánočních ozdob, tak je rozhodně začněte oprašovat, protože i letos budou in. K ozdobám zvolte jednoduchý kovový věnec nebo adventní šálu, na kterou umístíte lesklé nebo třpytivé svíce. Okna ozdobte jednoduše, vázou do které dáte květiny vánoční umělé hvězdice s třpytivými okraji, ty doplňte o kamínkové větvičky. Vánoce pak mohou přijít a vy na ně budete plně a trendy vybaveni, co se týče výzdoby. 

Honosnost nebo decentnost?

Z mého pohledu jsme, ale přeci jen Česká republika a měli bychom na to být pyšni, že je naše zem takhle krásná a obdařená takovou plochou čisté a nedotknuté přírody. Proto mě osobně mrzí, že na trhu chyběl právě tradiční, přírodní, vánoční sortiment. Proto pokud jste milovníci přírody a decentnosti, tak se nebojte. To, že jsou určené trendy neznamená, že si Vánoce nemůžete udělat v přírodním duchu. V živosti a přírodě je kouzlo, které když se propojí se šťavnatými barvami, tak je to neskutečná pastva pro oči a mnohdy je to víc než ozdoby, za které dáte jmění. 

Pokud jste milovníci dekorací a tvoření, tak jako já a mrzí vás, že jste na veletrh nemohli dorazit, tak nezoufejte. Malou inspiraci vám posílám, pomocí fotek, které jsem na veletrhu pořídila...

Návrh bez názvu_3

Návrh bez názvu (5)

Návrh bez názvu (7)

Návrh bez názvu (6)

Návrh bez názvu (3)

Návrh bez názvu (2)

Návrh bez názvu (4)

Užívejte podzimní chvíle a již brzy se těšte na další blog!

S pozdravem vaše Lucie