Celoroční dekorace na hrob

Když se řekne dekorace na hrob, tak si lidé představí nehezkou umělou květinu zasádrovanou v plastovém květináči. Tahle doba je ta tam, uf. My dekorace na hrob tvoříme úplně jiným způsobem. Snažíme se jim vdechnout smysl, život a elegenci. Jako je tomu i u téhle exkluzivní dekorace plné zeleně, lilií a orchideí.

Dekorace na hrob podle RK Dekorace

Při tvorbě téhle dekorace jsme měly naprosto volnou ruku. Zákaznice nás poprosila o vytvoření dekorace na velký mramorový, nově opravený hrob. Nejdříve jsme si pohrávaly s myšlenkou, že se pustíme do barev. Nakonec jsme daly přednost téhle decentní odlehčené kombinaci, která vypadá úchvatně. Základem dekorace je betonová nádoba, která je naaranžovaná umělou zelení a květinami. Uprostřed nádoby je zapíchnuté velké mechové srdce. V dekoraci se objevují květiny jako je umělá orchidej, lilie, kapradiny, eukalypt a další. 

Dekorace na hrob

Tak jak se vám líbí tahle decentní hrobová dekorace? Chcete i vy podobně krásnou dekoraci na hrob? Tak nám napište nebo zavolejte a my vám rády vykouzlíme dekoraci, dle vašich požadavků a přání.