Jarní výzdoby

Snímek obrazovky 2023-01-07 v 19.09.09

Se začátkem jara pomalu přichází také čas teplého počasí, zahrádková sezóna, relaxace na čerstvém vzduchu, čas výletů a rekreace. Jedním z nejnavštěvovanějších míst, za kterým většina jezdí právě za relaxací na čerstvém vzduchu je Farma Ovčí Terasy. A právě pro navštěvovanou a lidmi oblíbenou farmu jsme vytvářely novou, přelomovou jarně/letní výzdobu, která je tentokrát sladěná ve světlých barvách - sladká růžová a zelená. 

1

Dekorované truhlíky na parapety

Podél boční strany hlavní budovy farmy jsou velká prosklená okna s dřevěnými zelenými rámy, které si zaslouží ozdobit ojedinělými truhlíky. Do plechových designových truhlíků jsme vytvořily zmenšeninu hnízd, které jsou u hlavního vchodu. Truhlíky jsou naaranžované zelenými trávami, květinovými větvemi, proutím, peříčky a to nejlepší, uprostřed truhlíků jsou dřevěné domečky, které symbolizují ptačí budku. Proto v truhlíku nechybí ani keramický ptáček. Hnízdo je dozdobené klecí. 

6

Výzdoba hlavního vstupu

Hned u hlavního vstupu na vás budou čekat dvě ikonické ovečky, které hlídají farmu ve dne i v noci. Na farmě samozřejmě můžete najít i živé, které nejsou takhle bílé, ale za to mečí. Hlavní vstup je vyšperkován vstupní branou , která je tentokrát květinová a listnatá. Základem je proutěná brána, která je upevněna v betonových tvárnicích. Brána je zdobená jutou, světle růžovou organzou, zelenými trávami s květy, listnatými větvemi, které jsou zbarvené do růžova, takže krásně zapadají do celého konceptu. Bránu také zdobí dřevěná ptačí budka a proutěné květiny zbarvené do stejné zelené jako ptačí budka. 

9

Dekorační klece

Vedle vstupní brány jsou kromě oveček (které si mimochodem můžete u nás zakoupit i vy zde) dvě velká hnízda s klecemi s ptáčky. Hnízda jsou aranžovaná do plechových nádob, které jsou naplněné mechem a naaranžované jarními květinami a trávami, které doprovází celou výzdobu. Ve středu hnízda leží proutěný pták. Hnízdo je zakryto obrovskou klecí. 

3

Květinový věnec

Laťové vrata ve světle zelené až tyrkysové barvě, prostě samy o sobě vybízí k nazdobení. Proto jsme je ozdobily krásným a obrovským věncem. Základ věnce je proutěný, z přírodního nebarveného proutí. Proutí je následně naaranžováno umělými listy břečťanu, následně květy pryskyřníku. Zvolily jsme bílou a světle růžovou barvu květů. Do věnce jsou zasazeni dva keramičtí motýli s lesklou lazurou.

Menší věnec, který vidíte uprostřed, mezi fotkami obrovského květinového věnce, je věnec vytvořený na boční vstup. Základem věnce je eukalyptový věnec, který je  naaranžovaný světle růžovými růžemi, chudobkami, bílým proutím, rozkvetlými větvemi, zelení a kulatými plody. Spodní část věnce je ozvláštněna mašlí z eko gázy. 

2

10

Závěsné truhlíky

Kolem hlavního vstupu je spousta místa, takže brána není jediným prvkem u hlavního vstupu, který jsme zdobily. Jako další je závěsná lať, kterou jsme si vzaly do parády, stejně jako bránu. Závěsnou lať jsme tentokrát ověsily nazdobenými plechovými truhlíky. Na lati visí dohromady 3 závěsné naaranžované truhlíky. Plechové truhlíky jsou zdobené jarními květinami, proutím, trávami, mechem, domečkem, který má symbolizovat budku a bezpochyby také keramickými ptáčky. 

4

7

8

5

Udělejte si báječný výlet a navštivte Farmu Ovčí Terasy osobně. Při té příležitosti se podívejte na výzdobu, kterou jsme vykouzlily farmě na míru! Chcete také vytvořit vašemu podniku skvělou atmosféru, která bude korespondovat s konceptem celého objektu? Tak nás neváhejte kontaktovat zde.

 


Snímek obrazovky 2023-01-07 v 19.13.06

Jak už je i z názvu realizace vidno, tak se jedná o výzdobu, kde hrají hlavní roli tulipány. Tahle jarní svěží, zelená výzdoba je vytvořena na zakázku a je seskládána z několika komponentů. Celá výzdoba je sladěná ve stříbrné, bílé a zelené barvě. Jednotlivé dekorace jsou dozdobeny jarními prvky v podobě motýlků, ptačích budek a vajíček. Výzdobou se prolínají umělé květiny jako jsou tulipány, macešky, konvalinky, chudobky a kočičky. 

1

Jarní květináče

Hlavními dekoracemi výzdoby jsou dekorované květináče. Keramické květináče mají stříbrný nátěr, některé mají hladký povrch a další mají povrch naopak s 3D motivem. Květináče s hladkým motivem jsou naaranžované bílými tulipány, maceškami a nechybí ani kočičky. Dekorace je dozdobená bílým velikonočním vejcem a mašlí. Nádoby s 3D motivem jsou naaranžované bílými tulipány, kočičkami a drobnými kvítky. Uprostřed dekorace je stříbrná dřevěná budka a motýl. 

2

Hnízdo s budkou

Naprosto neodolatelnou částí výzdoby je ptačí hnízdo s ptáčkem a budkou. Základem hnízda je dřevěný koláč, na kterém je upevněná umělá zeleň a proutěné hnízdo. Uprostřed hnízda je stříbrná ptačí budka a ptáček. Hnízdo je dozdobené umělými chudobkami, tulipány a peříčky. 

3

Věnec

Součástí výzdoby je také tenhle závěsný proutěný věnec. Věnec je zdobený umělými kočičkami, konvalinkami, maceškami a bílými pery.Uprostřed věnce sedí keramický zajíc a ptáček, představující přicházející jaro. Podobný věnec si můžete doma vyrobit i vy, podle video návodu, který najdete zde

4

5

Výzdobu zakončil skleněný světelný poklop. Uvnitř poklopu se schovává květinová dekorace vytvořená z tulipánů, macešek a chudobek a je ozvláštněná mini LED světýlky. Výzdobu dozdobily ještě dvě mramorové svíčky, které dodají dlouhotrvající výzdobě i vůni. 

Přejete si vytvořit JARNÍ VÝZDOBU na míru? Napište nám!