Box "Pink" velký

Neohodnoceno
1 579 Kč
Skladem (1 ks)

Velký tmavě růžový box naplněný květy růží, chryzantém a hortenzií, doplněný eukalyptem. Box můžete darovat jako dárek a zaručeně s ním zaperlíte a uděláte radost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taky jste se zamilovali do oblíbených a velmi propagovaných květinových boxů? My ano a tak jsme se rozhodly je vytvořit, ale jinak. Naše boxy jsou speciální a hlavně vydrží. Jsou vytvořeny z umělých nebo pěnových kytek. Ale na první pohled k nerozeznání. A proč jsme kolekci, ve které najdete jen boxíky pojmenovaly jako "Záplavu barev"? Každý z vás preferuje jinou barevnost a každý z vás je originál, tak stejně jsou i naše boxy odlišné, jak barevně, tak i velikostně. Takže kolekce "Záplava barev" je jedna velká duha květinových boxů. 

Boxy jsou překrásné a exklusivní dekorace, které se hodí k mnoha příležitostem a je to věc, se kterou opravdu zaperlíte, u manželky, u přítelkyně, u snoubenky, u kamarádky, u babičky, u dcery, u tchýně nebo u sousedky.

Box "Pink" je vytvořen z květů světle růžových růží, tmavě růžové hortenzie a chryzantémy. Box je doplněn eukalyptem a dozdoben tmavě růžovým saténem.

Co hezčího by jste mohli z dárkové krabice vytáhnout než květinový box? 

Box můžete umístit opravdu kamkoliv, do obývacího pokoje, do ložnice, do kuchyně nebo do pracovny.

Boxy jsou ideální dekorace také do resortů, hotelů, salónů nebo kaváren.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolekce
Hloubka: 40 cm
Šířka: 40 cm
Výška: 30 cm