Box "Violet na dobroty" malý

Kód: B00094
352 Kč 291 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Květinový box na dobroty ve světle fialové barvě. Můžete do boxu rafinovaně schovat dobrotu nebo peníze a pak jej darovat jako dárek k narozeninám či k jiné příležitosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taky jste se zamilovali do oblíbených a velmi propagovaných boxíků? My ano a tak jsme se rozhodly je vytvořit, ale jinak. Naše boxy jsou speciální a hlavně vydrží. Jsou vytvořeny z umělých nebo pěnových květin. Ale na první pohled jsou k nerozeznání. A proč jsme kolekci, ve které najdete jen boxíky pojmenovaly jako "Záplava barev"? Každý z vás preferuje jinou barevnost a každý z vás je originál, tak stejně jsou i naše boxy odlišné, jak barevně, tak i velikostně. Takže kolekce "Záplava barev" je jedna velká duha květinových boxů. 

Boxy jsou překrásné a exklusivní dekorace, které se hodí k mnoha příležitostem a je to věc, se kterou opravdu zaperlíte, u manželky, u přítelkyně, u snoubenky, u dcery, u tchýně, u kamarádky nebo u sousedky.

Box "Violet na dobroty" je trochu jiný, je totiž určen na rafinované schování dobroty nebo penízků. Mezi boxem a květinovou dekorací je vytvořen prostor, kam zmiňované drobnosti vložíte a zároveň schováte. Květinová dekorace je vytvořena z růže a drobných orchidejí. Box je dozdoben stuhou v lila barvě. Tento box je pro vás vhodný pokud zrovna přemýšlíte nad speciálním balením například oblíbených makronek pro vaši nejlepší kamarádku. 

Box po té můžete využít jako dekoraci na stolek nebo komodu, je to zcela na vás, jak tento krásný kousek využijete. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolekce
Hloubka: 25 cm
Šířka: 40 cm
Výška: 22 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: