Box "Violet na dobroty" velký

Kód: B00103
393 Kč 325 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Květinový box na dobroty ve světle fialové barvě. Můžete do boxu rafinovaně schovat dobrotu nebo peníze a pak jej darovat jako dárek k narozeninám či k jiné příležitosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taky jste se zamilovali do oblíbených a velmi propagovaných boxíků? My ano a tak jsme se rozhodly je vytvořit, ale jinak. Naše boxy jsou speciální a hlavně vydrží. Jsou vytvořeny z umělých nebo pěnových květin. Ale na první pohled jsou k nerozeznání. A proč jsme kolekci, ve které najdete jen květinové boxy pojmenovaly jako "Záplava barev"? Každý z vás preferuje jinou barevnost a každý z vás je originál, tak stejně jsou i naše boxy odlišné, jak barevně, tak i velikostně. Takže kolekce" Záplava barev" je jedna velká duha květinových boxů. 

Boxy jsou překrásné a exklusivní dekorace, které se hodí k mnoha příležitostem a je to věc, se kterou opravdu zaperlíte, u manželky, u přítelkyně, u snoubenky, u dcery, u tchýně, u kamarádky nebo u sousedky. 

Box "Violet na dobroty" je trochu jiný, je totiž určen na rafinované schování dobroty nebo penízků. Mezi boxem a květinovou dekorací je vytvořen prostor, kam zmiňované drobnosti vložíte a zároveň schováte. Květinová dekorace je vytvořena z růže a drobných orchidejí. Box je dozdoben stuhou v lila barvě. Tento box je pro vás vhodný pokud zrovna přemýšlíte nad speciálním balením například oblíbených makronek pro vaši nejlepší kamarádku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolekce
Hloubka: 30 cm
Šířka: 45 cm
Výška: 25 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: