Podzimní truhlík velký z vřesů a růží na svíčku

Neohodnoceno
1 107 Kč
Skladem (1 ks)

Podzimní truhlík plechový velký, který je naaranžovaný květy růží a vřesu. Uprostřed truhlíčku je nádoba na svíčku, takže je zároveň světelnou dekorací. Hodí se jako podzimní výzdoba okna nebo na stůl ke slavnostnímu obědu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzim nám již šlape na paty a proto jsme se pro vás rozhodly připravit, již teď podzimní kolekci. Podzim je krásný, plný barev v tónech oranžové, hnědé a červené. Období podzimu však s sebou bohužel přináší také pocit únavy a smutku. A protože chceme, aby jste i období podzimu, co nejvíce užili, tak jsme se inspirovaly barevností a šťavnatostí podzimu. Podle toho jsme kolekci také nazvaly.

V kolekci "Barevný a šťavnatý podzim" najdete nejrůznější dekorace, jako jsou věnce, lucerny, látkové dýně nebo světelné truhlíčky. Tyhle podzimní dekorace hrají veselými barvami fialové, oranžové, růžové a šedé. Odrážejí se zde nejrůznější prvky jako jsou vřesy, bobule, chryzantémy a růže.

Podzimní truhlík velký je z plechového materiálu, je nastříkaný oranžovým sprejem. Truhlík je naaranžovaný květy růží a vřesu v krémové a růžové barvě, doplněny barevným podzimním listím. Truhlík je dozdoben saténovou mašlí. 

Truhlík je perfektní dekorace do okna, protože lze do truhlíčku umístit také svíčka. Hodí se na stůl, na komodu nebo ke krbu, můžete jej umístit opravdu kamkoliv.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolekce
Hloubka: 33 cm
Šířka: 50 cm
Výška: 30 cm