O nás

Tvoříme pro Vás...

Jsme dvě ženy, matka a dcera, které milují tvorbu krásných věcí a především nás naplňuje vytvářet radost a posílat ji dál. Proto jsme se rozhodly založit značku RK dekorace, abychom Vám mohly pomoci udělat domov, či jiný prostor krásným a příjemným místem.

811A9583_1 811A9492_1 811A9594_1

 

Romana Kozelková - Návrhářka dekorací a aranžérka

Vystudovala jsem pedagogickou střední školu, ale jelikož jsem nenašla uplatnění v oboru, tak jsem v roce 1995 nastoupila do firmy, kde jsem začala působit jako aranžérka. Společně s vývojem téhle firmy jsem se vyvíjela i já. Nabrala jsem spoustu zkušeností a mohla jsem se věnovat něčemu, co mě vždy bavilo. Avšak, jak se říká, je důležité se posouvat. 

V roce 1997 se mi narodila dcera, která  šla v mých šlépjejích - tvořivosti. Společně jsme stále uvažovaly nad tím, že spojíme svoje síly a založíme značku, která bude schopna všem ženám s různým vkusem nabídnout dekorace a aranžmány a my jim, tak budeme schopny dělat radost a domov krásnějším.

811A9473_1

 

Lucie Kozelková - Majitelka firmy

Vystudovala jsem španělské gymnázium. Po maturitě jsem byla zoufalá a zmatená a netušila jsem, kam půjdu dál. Pouze jsem měla vidinu cíle, kam se jednoho dne chci dostat. K tomu jsem se začala blížit, když jsem nastoupila na Newton College na obor Brand management a nahlédla jsem pod pokličku oborů jako je marketing, management a také samotné podnikání. V tu chvíli jsem získala jistotu pro to, že to v čem jsem vyrůstala a provázelo mě celý život, že to bude i má budoucnost. Tvořit krásno a radost našimi dekoracemi. 

811A9467_1