Věneček "Heart"

Neohodnoceno
389 Kč
Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Varianta

Jemný proutěný věneček ve tvaru srdce na pověšení. Lze zakoupit ve dvou barevných provedení, ve fialové nebo růžové barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte klid, útěchu a odpočinek? Přesně tohle najdete v kolekci "Levandulová nostalgie" Celkově jsou levandule květiny, které navozují pocit pohody a klidu. Proto jsme v názvu kolekce použily slovo nostalgie. Tahle kolekce je určena k tomu, aby vám vaše místečko odpočinku udělala ještě pohodlnějším a útulnějším. 

Kolekce "Levandulová nostalgie" je stylizovaná hlavně do barvy fialové a lila. Ve většině dekorací najdete tyhle barvy propojené s dalšími jako jsou žlutá, růžová a bordó. 

Věneček "Heart" si můžete zakoupit ve dvou barvách v propojení světle růžové a fialkové barvy, kdy je srdce nazdobeno růžovými a lila růžemi dozdobené oblíbenou levandulí a světle růžovou mašlí. 

Nebo si srdce můžete zakoupit v druhé barevné variantě, kdy je proutěné srdce ve světle šedé barvě naaranžované bílou astromélií a různými druhy oblíbené levandule.

Tento věnec ve tvaru srdce se vám bude vyjímat na zdi, na dveřích  nebo kdekoliv jinde, kde pro něho najdete vhodné místo. Srdce je symbol lásky, který nesmí chybět v žádné rodině, takže jestli ho doma ještě nemáte, tak si určitě objednejte jedno z těchto krásných a decentních.

V kolekci najdete mnoho dalších dekorací z oblíbení levandule jako jsou věnce nebo dekorace na postavení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Levandulová nostalgie
Šířka: 30 cm
Výška: 28 cm