Růžový editoriál

Snímek obrazovky 2023-01-13 v 13.25.18

Konečně tu jsou krásné letní chvíle, který spolu s příjemným časem volna a dovolených u moře také přináší plno nezapomenutelných chvil a okamžiků. Tím máme na mysli žádost o ruku a samotný den D - svatbu.

Tahle krásná jemná svatební inspirace ve světle růžové barvě byla vytvořena na základě nabídky spolupráce se svatební agenturou @Zia_weddings, za kterou jsme velice rády. Nyní Vám budeme moci zajistit, jak nádhernou svatební výzdobu, tak i odpočinek při těchto velmi emotivních chvílích. Takže si budete moci naplno užívat klidné předsvatební okamžiky jako je rozlučka se svobodou a stres přenecháte na agentuře, která Vám spolu s našimi dekoracemi zajistí nezapomenutelnou a okouzlující svatbu.  

Pro tohle svatební okénko jsme se rozhodly zvolit výše zmiňovanou světle růžovou barvu v propojení tradiční bílé, která nese symbol nevinnosti. Jako středovou dekoraci jsme se rozhodly vytvořit velkou květinovou kouli z růží v bílé a růžové barvě obohacené eukalyptem a zelení. K růžové, která se odráží ve všech koutech svatební tabule se nejvíce hodí zlatá barva, proto je květinová koule zabudovaná do zlatého košíku na vysokých nožkách. Na výzdobu stolu jsme se dále rozhodly využít lucerny, které tabuli rozsvítí a posunou výzdobu stolu o level výš. Židle jsme omotaly bílým tylem a dozdobily je květinovou dekorací.

4

3

2