Valentýnská výzdoba

ValentV

Když se pomalinku blížil zamilovaný Valentýnský lásky čas, tak za námi přišli majitelé nádherné Farmy Ovčí terasy s velkým přáním. Chtěli vytvořit originální a dech beroucí výzdobu, která bude vhodná k jejich první akci, kterou bude Valentýn. S radostí a velkým potěšením jsme se pustily do navrhování a zakreslování všech myšlenek a nápadů. Farma sama o sobě je překrásná, takže vymyslet do ní vhodnou výzdobu byla pro nás velká zábava. 

1

Vytvořily jsme výzdobu exteriéru i interiéru, držely jsme se hlavně červené, bílé a hnědé barvy. Na výrobu dekorací jsme použily nejrůznější materiály od proutí, přes mech až po filc. 

Výzdoba hlavního vstupu

K hlavnímu vstupu jsme vytvořily velkou květinovou bránu. Konstrukce brány byla vytvořena z krásných tlustých a pevných větví, které měly na sobě dokonce od přírody vytvořený tvar srdíčka. Větve jsme zabetonovaly do tvárnic, aby brána stála k zemi jako přikovaná. Celou bránu jsme olemovaly zelenou krajkovou organzou. Vršek brány zdobily jabloňové větve v růžové a červené barvě. Bránu jsme dozdobily malými proutěnými a dřevěnými srdíčky a mašle. 

2

Zdobení závěsné latě

Vedle hlavního vchodu je zavěšená dlouhá lišta. Když jsme ji prvně viděly hned nás napadlo, co s ní provedeme. Svátek Valentýna je hlavně o lásce a symbolem lásky je srdce. Lištu jsme využily k zavěšení několika srdíček. Srdíčka, které jsme na lištu zavěsily byla různá, jak velikostí, materiálem, tak i barevností. 

3

4

Proutěná hnízda

Vstup jsme dále vyzdobily krásnými a nápaditými proutěnými hnízdy, které byly upevněny na nožičkách z pevných klacků. Hnízda jsme nazdobily jarním kvítím například čemeřicí, magnólií a koprem. Hnízda jsme udělaly také zajímavá tím, že spodek opěrných nožiček jsme omotaly červenou vlnou, kterou jsme motaly do tvaru sítě. 

9

11

V rámci exteriéru jsme dále zdobily exkluzivní dlouhou terasu s nádherným výhledem. Na terasu jsme vytvořily další 3 proutěná hnízda. Na terase se nacházel altán, který jsme se rozhodly osvětlit a dozdobit malými závěsnými srdíčky, které se odrážely také na liště u hlavního vchodu. 

Interiérová výzdoba

V interiéru jsme se zaměřily na výzdobu stolů, baru, holých stěn a krbu. V restauraci bylo 9 stolů, na které jsme vytvořily dekoraci z cedníku. Cedníky jsme nejprve nastříkaly červenou barvou, následně jsme do nich vytvořily květinovou dekoraci z pryskyřníku, jabloňové větvičky, kopru a bobulek. Doprostřed cedníku jsme také umístily vonnou svíčku ve skle. 

8

10

6

Do interiéru jsme dále vytvořily 2 květinové dekorace v plechovém truhlíčku na postavení. V dekoraci se odráží květy červeného pryskyřníku, květy magnólie, kopr a červené bobulky. 

Interiérové truhlíčky

V interiéru pro nás dále byly důležité holé stěny, které jsme nějakým způsobem chtěly zvýraznit a obohatit. Rozhodly jsme se na ně vytvořit břízová srdce. Ty jsme dozdobily stuhami, beruškami a podložily je červeným filcem. 

10

7

13

Bar

Výzdobu baru jsme pojaly jednoduše. Bar je výrazný a nepřehlédnutelný, jelikož je celý z cihliček. Nechtěly jsme ho zastínit, proto jsme na výzdobu baru použily vrbové větve, které jsme k němu přivázaly. Větve jsme dozdobily mašlemi, skleněnými světelnými svícínky a závěsnými srdíčky. 

5

Interiér jsme doladily drobnostmi v podobě chundelatých oveček, které se v restauraci odrážely na více místech. 

Valentýnská výzdoba měla velký úspěch, majitelům se skutečně velmi líbila a skvěle podpořila celou akci, která se zde na Valentýn konala. My jsme šťastné, že nám do rukou byla vložena další velká důvěra a budeme se těšit na další skvělé a zábavné realizace, jako byla tahle. 

Přejete si vytvořit VALENTÝNSKOU VÝZDOBU na míru? Napište nám!