Velikonoční výzdoba

VV

 

Snímek obrazovky 2023-01-08 v 23.07.35

Tentokrát bylo naším úkolem vytvořit rozsáhlou jarní vesnickou výzdobu, která je určena do interiéru velkého domu. Zákaznice si dodala své keramické nádoby a plechové nádoby, do kterých chtěla aranžmány s jarními motivy. Keramické nádoby jsou v hnědé až cihlové barvě, plechové nádoby jsou naopak bílé. Zákaznice si do těch keramických nádob žádala dekorace v pastelových barvách v tónech béžové, hnědé a oranžové. Do plechových nádob si přála vytvořit extravaganci z vínových pivoněk. 

18

Keramické nádoby s figurkou

Nejdříve jsme se pustily do aranžování keramických nádob. Každá nádoba je ozvláštněna keramickou figurkou s jarním motivem, jako je ptáček, ovečka a slepička. Nádoby jsou zdobeny hlavně sušinou, dále umělými květinami. V nádobách se mísí tulipány, chudobky, kočičky a pryskyřník. Keramické nádoby jsou sladěné barevností i stylem.

20

Pivoňková záplava

Druhou hlavní částí téhle jarní výzdoby jsou plechové bílé nádoby, které jsme dle požadavku naaranžovaly pivoňkami ve vínové barvě. Umělé pivoňky jsme jen dozdobily umělou zelení a stuhou stejné barvy. 

16

21

Ovečky

No a to nejlepší nakonec. Celou jarní výzdobu ještě doladí a pozvedne tahle dvojice rozkošných oveček. Ovečky jsou také z naší tvorby. Tělo ovečky tvoří dřevěná konstrukce, která je obalená bílým plyšem. Hlavičky jsou ušité z béžové látky. Ovečku zdobí barevné mašle a zvoneček ve tvaru srdce. 

17

Jarní girlanda

Dalším doplňkem a dekoračním prvkem výzdoby jsou zdobné závěsné girlandy s jarní tematikou. Jarní girlanda je tvořená z dřevěných motivů ve tvaru motýla, květiny a dřívek. Girlanda je dozdobená hortenziemi a sušinou. Tyhle závěsné girlandy si klientka vyžádala pro ozvláštnění a jarní naladění k závěsům.

19

22

Přejete si vytvořit VELIKONOČNÍ VÝZDOBU na míru? Napište nám!