Výzdoba bytového interiéru

VBI

Do snového bytu jsou potřeba taky snové dekorace na míru. Proto jsme byly přizvány k zařizování nového moderního bytu, kam jsme měly navrhnout dekorace, tak aby zapadly do interiéru.

1

Celý byt se nese ve světlých tónech. Hlavní roli hraje bílá a šedá, která je doplněna o světle modrou barvu, která byt perfektně osvěžila. V tvorbě jsme měly zcela volnou ruku. Rozhodly jsme se pro využití dřevin a zeleně, to jsme obohatily květy v odstínech světle modré. 

Květinový věnec

Do interiéru jsme vytvořily velký květinový věnec na zeď, který byl umístěn mezi dvě prosklená okna. Věnec má průměr 60 cm. Věnec je vyrobený z bílých květů růže, které jsou proložené bledě modrou hortenzií. Věnec je dozdoben lehkou, do modra průsvitnou modrou mašlí.

3

Dekorované nádoby

Do interiéru jsme se dále rozhodly vytvořit 2 velké moderní dekorace, které jsme aranžovaly do monstrózních, minimalistických nádob  šedé barvy. Do téhle designové abstrakce jsme použily dřeviny, kterými jsme dekoraci vytáhly do výšky. Dřeviny jsme proložily bílými bohatými hortenziemi, drobnými orchideami, eukalyptem, kapradím a další zelení.  

Šlo nám o to, abychom prostor doladily k dokonalosti a aby dekorace zapadly do celého konceptu. To se nám díky propojení správných barev a materiálů povedlo.

4

2

My jsme si tvorbu téhle zakázky moc užily. A co je nejdůležitější, že zákazník byl spokojený. Pokud chcete i vy dekorace na míru, tak aby přesně zapadly do vašeho interiéru, tak se na nás neváhejte obrátit. Těšíme se na další realizace. 


Snímek obrazovky 2023-01-08 v 23.27.27 

Barevná a šťavnatá interiérová výzdoba, kterou si nechala od nás vyrobit naše stálá zákaznice. Vždy nám nechává volnou ruku, takže můžeme tvořit dle naší fantazie a kreativity. Požadavkem bylo množství dekorací, které zákaznice chtěla vyrobit a kombinace živých a umělých květin. 

36

Naším úkolem bylo vytvořit:

  • Vchodový závěsný věnec,
  • Vysokou aranžovanou vazbu do velké nádoby,
  • Dekoraci na jídelní stůl do kuchyně,
  • Dekoraci na stůl do obývacího pokoje
  • a něco na parapety

Celá výzdoba vznikla na základě jednoho prvku, kterým je umělá fialkovo-modrá orchidej, do které jsme se okamžitě zamilovaly. K orchidei jsme sladily moderní, exotickou a lesklou zeleň a v poslední řadě jsme barevnou kombinaci a výběr květů doladily fialovými hortenziemi, další různorodou zelení a dřevinami. 

38

Vysoká dekorovaná nádoba

Do obývacího pokoje jsme vytvořily aranžmán, který je zasazen do vysoké nádoby s dekorem betonové stěrky. Středem aranžmánu se táhne dlouhá dřevina ve světle krémové barvě. Aranžmán je vypíchaný fialokovo-modrou orchideí, dále exotickou zelení, drobnou krémovou plazivou rostlinou a fialovými hortenziemi. Celková výška je 200 cm a šířka aranžmánu je 70 cm.

39

Závěsný věnec „Vítejte"

Věnec má slaměnou základnu, která je pokryta různorodou umělou zelení. V zeleni jsou zakomponovány fialové hortenzie, drobné kvítí, přepychová orchidej, světle béžové dřeviny a dřevěná cedulka s nápisem "vítejte". Ve spodní části věnce je větvičkový převis. V horní části věnce je fialová, saténová stuha na zavěšení. Věnec má na šířku 65 cm a na výšku 110 cm. 

37

Stolní dekorace

Na jídelní stůl i na stůl do obývacího pokoje jsme vytvořily decentní kompozici, která celou výzdobu hezky ucelila. Kompozice jsou složeny z bílého kovového tácu se zrcadlovým dnem. Na tácu je skleněná váza s kytičkou a svíčky. Kytičky do váz jsou svázány z hortenzie, pivoňky a levandule. Na větším tácu jsou 3 svíčky ve tvaru válce a na menším jsou 2 svíčky. 

Orchideje a sukulenty

Na výzdobu parapetů jsme se rozhodly pořídit živé mini orchideje a sukulenty, které se designově hodí k celému konceptu výzdoby a též ladí barevně. Rostliny jsme vložily do šedých keramických obalů, které mají stejný dekor, jako obal, ve kterém je velký aranžmán. Tedy mají dekor betonové stěrky. Živé mini orchideje jsme vybraly ve fialové barvě. 

35

Přejete si vytvořit Interiérové dekorace na míru? Napište nám!