Výzdoby na míru

Výzdoba na míru (1)

 

Letní světle modrá narozeninová oslava

Překvapení v podobě tajné mini narozeninové oslavy, která byla sladěná do světle modré barvy. Na oslavence čekaly balónky, květiny, dobroty a truhlice s velkým překvapením...

Jarně/letní exteriérová výzdoba farmy

Se začátkem jara pomalu přichází také čas teplého počasí, zahrádková sezóna, relaxace na čerstvém vzduchu, čas výletů a rekreace. Jedním z nejnavštěvovanějších míst, za kterým většina jezdí právě za relaxací na čerstvém vzduchu je Farma Ovčí Terasy. A právě pro navštěvovanou a lidmi oblíbenou farmu jsme vytvářely novou, přelomovou jarně/letní výzdobu, která je tentokrát sladěná ve světlých barvách - sladká růžová a zelená. 

Jarní tulipánová výzdoba

Jak už je i z názvu realizace vidno, tak se jedná o výzdobu, kde hrají hlavní roli tulipány. Tahle jarní svěží, zelená výzdoba je vytvořena na zakázku a je seskládána z několika komponentů. Celá výzdoba je sladěná ve stříbrné, bílé a zelené barvě. Jednotlivé dekorace jsou dozdobeny jarními prvky v podobě motýlků, ptačích budek a vajíček. Výzdobou se prolínají umělé květiny jako jsou tulipány, macešky, konvalinky, chudobky a kočičky. 

Jarní vesnická výzdoba

Tentokrát bylo naším úkolem vytvořit rozsáhlou jarní vesnickou výzdobu, která je určena do interiéru velkého domu. Zákaznice si dodala své keramické nádoby a plechové nádoby, do kterých chtěla aranžmány s jarními motivy. Keramické nádoby jsou v hnědé až cihlové barvě, plechové nádoby jsou naopak bílé. Zákaznice si do těch keramických nádob žádala dekorace v pastelových barvách v tónech béžové, hnědé a oranžové. Do plechových nádob si přála vytvořit extravaganci z vínových pivoněk. 

Jarní interiérová výzdoba z tulipánů

Jaro je krásné a plné barev. Je to čas, kdy příroda začíná pučet a pomalu se začíná zelenat. Tyhle interiérové dekorace jsou inspirovány právě zelenou pučící přírodou ve spojení se stříbrnou. Moderní pojetí interiérových jarních dekorací z naší dílny vypadá takhle... 

Vánoce na farmě

Vánoce jsou našim nejoblíbenějším obdobím a jsme rády, že to tak nemáme jen my. Majitelka farmy Ovčí Terasy to má podobně, proto si nás zavolala, ať na farmě vytvoříme ohromné, tradiční, zářivé Vánoce. To my rády, takže jsme se do toho pustily okamžitě!

Výzdoba Podzim a Vánoce

Obsáhlá podzimně - vánoční zakázka, na které jsme se opravdu vyřádily. Jedna z našich stálých klientek se na nás i letos obrátila s požadavkem vytvoření dech beroucích dekorací. Zadání znělo jednoduše a výstižně. "Nazdobte mi 8 nádob. Dvě největší chci v podzimním duchu a 4 ve vánočním. Tématiku nechávám zcela na vás". Daly jsme se tedy do toho a začaly jsme kouzlit. 

Svatba v BOHO stylu

V sobotu 15.8. jsme měly možnost dekorovat další svatbu, která tentokrát byla v BOHO stylu. Nevěsta se na nás obrátila prakticky na poslední chvíli. Původně si totiž celou výzdobu chtěla udělat sama, jak čas postupně plynul, tak zjistila, že zbývá měsíc do svatby a výzdobu nemá namyšlenou ani zdaleka. Rozhodla se tedy oslovit nás. Její požadavek byl: decentní výzdoba založená na živých jemných květinách v kombinaci s dřevem, krajkou a sklem a hlavně musí všechno svítit. 

Letní levandulová výzdoba pro farmu Ovčí Terasy

Mezi další realizace, které máme za sebou patří letní levandulová výzdoba. Tenhle nápad se zrodil při návštěvě farmy. Rozhodly jsme se, že si uděláme na toto báječné místo výlet, jen tak. Už při příjezdu jsme však viděly, jak vypadá dosavadní výzdoba a hlavně, že je neaktuální, proto jsme začaly přemýšlet o novém návrhu.

Svatba s témou levandule

V sobotu dne 30.5.2020 jsme měly možnost dekorovat svatbu, která měla jako hlavní téma levanduli a byla sladěna do lila barviček. Výzdobu na tuhle svatbu jsme s nevěstou plánovaly rok dopředu, bohužel přišly komplikace v podobě hrůzné pandemie a tak jsme do poslední chvíle nevěděly, zda se svatba vůbec uskuteční. Vše nakonec dopadlo výborně. Ženich a nevěsta si řekli své ano, počasí novomanželům v den svatby přálo a výzdoba měla úspěch.