Výzdoby na míru

Co znamená pojem „výzdoba na míru"? 

Na míru vám vyzdobíme jakýkoliv prostor, který chcete zútulnit nebo připravit pro speciální akci. Vytvoříme vám výzdobu v tématickém duchu, dle barev značky nebo ve stylu firemního konceptu. Vyzdobení narozeninové oslavy, interiér kavárny nebo vašeho domu, dle barvy 

Co vám vyzdobíme?

  • Firemní večírek, oslavu, ples, výročí
  • Firemní interiér (kanceláře, zasedací místnost, vstupní hala, recepce) i exteriér 
  • Kavárnu
  • Hotelové prostory, hotelové pokoje
  • Restauraci
  • Cukrárnu
  • Salón
  • Dům

Jak to probíhá?

Na začátek si sjednáme schůzku, kde probereme vaši představu o dané výzdobě. Následně vám vytvoříme návrh a cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení návrhu se pustíme do tvorby výzdoby a následné instalace. 

Proč si nechat vytvořit výzdobu na míru u nás?

Vytvoříme vám nezapomenutelnou výzdobu, která bude korespondovat s vaši představou i daným místem. O všechno se postaráme a vy si budete moci v klidu vychutnat výsledek, bez starostí a práce, kterou odvedeme a dovedeme k dokonalosti. 

 

Vánoce na farmě

Vánoce jsou našim nejoblíbenějším obdobím a jsme rády, že to tak nemáme jen my. Majitelka farmy Ovčí Terasy to má podobně, proto si nás zavolala, ať na farmě vytvoříme ohromné, tradiční, zářivé Vánoce. To my rády, takže jsme se do toho pustily okamžitě!

Výzdoba Podzim a Vánoce

Obsáhlá podzimně - vánoční zakázka, na které jsme se opravdu vyřádily. Jedna z našich stálých klientek se na nás i letos obrátila s požadavkem vytvoření dech beroucích dekorací. Zadání znělo jednoduše a výstižně. "Nazdobte mi 8 nádob. Dvě největší chci v podzimním duchu a 4 ve vánočním. Tématiku nechávám zcela na vás". Daly jsme se tedy do toho a začaly jsme kouzlit. 

Svatba v BOHO stylu

V sobotu 15.8. jsme měly možnost dekorovat další svatbu, která tentokrát byla v BOHO stylu. Nevěsta se na nás obrátila prakticky na poslední chvíli. Původně si totiž celou výzdobu chtěla udělat sama, jak čas postupně plynul, tak zjistila, že zbývá měsíc do svatby a výzdobu nemá namyšlenou ani zdaleka. Rozhodla se tedy oslovit nás. Její požadavek byl: decentní výzdoba založená na živých jemných květinách v kombinaci s dřevem, krajkou a sklem a hlavně musí všechno svítit. 

Letní levandulová výzdoba pro farmu Ovčí Terasy

Mezi další realizace, které máme za sebou patří letní levandulová výzdoba. Tenhle nápad se zrodil při návštěvě farmy. Rozhodly jsme se, že si uděláme na toto báječné místo výlet, jen tak. Už při příjezdu jsme však viděly, jak vypadá dosavadní výzdoba a hlavně, že je neaktuální, proto jsme začaly přemýšlet o novém návrhu.

Svatba s témou levandule

V sobotu dne 30.5.2020 jsme měly možnost dekorovat svatbu, která měla jako hlavní téma levanduli a byla sladěna do lila barviček. Výzdobu na tuhle svatbu jsme s nevěstou plánovaly rok dopředu, bohužel přišly komplikace v podobě hrůzné pandemie a tak jsme do poslední chvíle nevěděly, zda se svatba vůbec uskuteční. Vše nakonec dopadlo výborně. Ženich a nevěsta si řekli své ano, počasí novomanželům v den svatby přálo a výzdoba měla úspěch. 

Letní exotická interiérová výzdoba

Barevná a šťavnatá interiérová výzdoba, kterou si nechala od nás vyrobit naše stálá zákaznice. Vždy nám nechává volnou ruku, takže můžeme tvořit dle naší fantazie a kreativity. Požadavkem bylo množství dekorací, které zákaznice chtěla vyrobit a kombinace živých a umělých květin. 

Sestava interiérových dekorací na míru

Do snového bytu jsou potřeba taky snové dekorace na míru. Proto jsme byly přizvány k zařizování nového moderního bytu, kam jsme měly navrhnout dekorace, tak aby zapadly do interiéru.

Valentýnská výzdoba pro Farmu Ovčí terasy

Když se pomalinku blížil zamilovaný Valentýnský lásky čas, tak za námi přišli majitelé nádherné Farmy Ovčí terasy s velkým přáním. Chtěli vytvořit originální a dech beroucí výzdobu, která bude vhodná k jejich první akci, kterou bude Valentýn. S radostí a velkým potěšením jsme se pustily do navrhování a zakreslování všech myšlenek a nápadů. Farma sama o sobě je překrásná, takže vymyslet do ní vhodnou výzdobu byla pro nás velká zábava. 

Vánoční výzdoba pro kavárnu Placzek

Před Vánoci jsme měly to štěstí, že nás oslovila majitelka kavárny Placzek s prosbou, abychom ji vykouzlily decentní, přírodní, ale efektivní výzdobu. Prosbu jsme vyslyšely a pustily jsme se do práce. 

Dekorace Podzim a Vánoce

Je tu zase podzim a hned po něm následují Vánoce, to je ten čas, ve který za námi každoročně přichází naše věrná zákaznice. Její každoroční požadavek je, že jí vždy máme naplnit designové mísy a truhlíky, které nám dodá. Vše ostatní nechává zcela na nás a my, díky tomu můžeme tvořit dle vlastní fantazie.