Jarně/letní exteriérová výzdoba farmy

Se začátkem jara pomalu přichází také čas teplého počasí, zahrádková sezóna, relaxace na čerstvém vzduchu, čas výletů a rekreace. Jedním z nejnavštěvovanějších míst, za kterým většina jezdí právě za relaxací na čerstvém vzduchu je Farma Ovčí Terasy. A právě pro navštěvovanou a lidmi oblíbenou farmu jsme vytvářely novou, přelomovou jarně/letní výzdobu, která je tentokrát sladěná ve světlých barvách - sladká růžová a zelená. 

5

Výzdoba hlavního vstupu

Hned u hlavního vstupu na vás budou čekat dvě ikonické ovečky, které hlídají farmu ve dne i v noci. Na farmě samozřejmě můžete najít i živé, které nejsou takhle bílé, ale za to mečí. Hlavní vstup je vyšperkován vstupní branou , která je tentokrát květinová a listnatá. Základem je proutěná brána, která je upevněna v betonových tvárnicích. Brána je zdobená jutou, světle růžovou organzou, zelenými trávami s květy, listnatými větvemi, které jsou zbarvené do růžova, takže krásně zapadají do celého konceptu. Bránu také zdobí dřevěná ptačí budka a proutěné květiny zbarvené do stejné zelené jako ptačí budka. 

4

Dekorační klece

Vedle vstupní brány jsou kromě oveček (které si mimochodem můžete u nás zakoupit i vy zde) dvě velká hnízda s klecemi s ptáčky. Hnízda jsou aranžovaná do plechových nádob, které jsou naplněné mechem a naaranžované jarními květinami a trávami, které doprovází celou výzdobu. Ve středu hnízda leží proutěný pták. Hnízdo je zakryto obrovskou klecí. 

6

Závěsné truhlíky

Kolem hlavního vstupu je spousta místa, takže brána není jediným prvkem u hlavního vstupu, který jsme zdobily. Jako další je závěsná lať, kterou jsme si vzaly do parády, stejně jako bránu. Závěsnou lať jsme tentokrát ověsily nazdobenými plechovými truhlíky. Na lati visí dohromady 3 závěsné naaranžované truhlíky. Plechové truhlíky jsou zdobené jarními květinami, proutím, trávami, mechem, domečkem, který má symbolizovat budku a bezpochyby také keramickými ptáčky. 

1

Květinový věnec

Laťové vrata ve světle zelené až tyrkysové barvě, prostě samy o sobě vybízí k nazdobení. Proto jsme je ozdobily krásným a obrovským věncem. Základ věnce je proutěný, z přírodního nebarveného proutí. Proutí je následně naaranžováno umělými listy břečťanu, následně květy pryskyřníku. Zvolily jsme bílou a světle růžovou barvu květů. Do věnce jsou zasazeni dva keramičtí motýli s lesklou lazurou.

Menší věnec, který vidíte uprostřed, mezi fotkami obrovského květinového věnce, je věnec vytvořený na boční vstup. Základem věnce je eukalyptový věnec, který je  naaranžovaný světle růžovými růžemi, chudobkami, bílým proutím, rozkvetlými větvemi, zelení a kulatými plody. Spodní část věnce je ozvláštněna mašlí z eko gázy. 

3

Dekorované truhlíky na parapety

Podél boční strany hlavní budovy farmy jsou velká prosklená okna s dřevěnými zelenými rámy, které si zaslouží ozdobit ojedinělými truhlíky. Do plechových designových truhlíků jsme vytvořily zmenšeninu hnízd, které jsou u hlavního vchodu. Truhlíky jsou naaranžované zelenými trávami, květinovými větvemi, proutím, peříčky a to nejlepší, uprostřed truhlíků jsou dřevěné domečky, které symbolizují ptačí budku. Proto v truhlíku nechybí ani keramický ptáček. Hnízdo je dozdobené klecí. 

2

Udělejte si báječný výlet a navštivte Farmu Ovčí Terasy osobně. Při té příležitosti se podívejte na výzdobu, kterou jsme vykouzlily farmě na míru! Chcete také vytvořit vašemu podniku skvělou atmosféru, která bude korespondovat s konceptem celého objektu? Tak nás neváhejte kontaktovat zde.

Těšíme se na další realizace! 

Váš tým RK Dekorace ♥