Jarní tulipánová výzdoba

Jak už je i z názvu realizace vidno, tak se jedná o výzdobu, kde hrají hlavní roli tulipány. Tahle jarní svěží, zelená výzdoba je vytvořena na zakázku a je seskládána z několika komponentů. Celá výzdoba je sladěná ve stříbrné, bílé a zelené barvě. Jednotlivé dekorace jsou dozdobeny jarními prvky v podobě motýlků, ptačích budek a vajíček. Výzdobou se prolínají umělé květiny jako jsou tulipány, macešky, konvalinky, chudobky a kočičky. 

Jarní květináče

Hlavními dekoracemi výzdoby jsou dekorované květináče. Keramické květináče mají stříbrný nátěr, některé mají hladký povrch a další mají povrch naopak s 3D motivem. Květináče s hladkým motivem jsou naaranžované bílými tulipány, maceškami a nechybí ani kočičky. Dekorace je dozdobená bílým velikonočním vejcem a mašlí. Nádoby s 3D motivem jsou naaranžované bílými tulipány, kočičkami a drobnými kvítky. Uprostřed dekorace je stříbrná dřevěná budka a motýl. 

11 

Věnec

Součástí výzdoby je také tenhle závěsný proutěný věnec. Věnec je zdobený umělými kočičkami, konvalinkami, maceškami a bílými pery.Uprostřed věnce sedí keramický zajíc a ptáček, představující přicházející jaro. Podobný věnec si můžete doma vyrobit i vy, podle video návodu, který najdete zde

12

13 

Hnízdo s budkou

Naprosto neodolatelnou částí výzdoby je ptačí hnízdo s ptáčkem a budkou. Základem hnízda je dřevěný koláč, na kterém je upevněná umělá zeleň a proutěné hnízdo. Uprostřed hnízda je stříbrná ptačí budka a ptáček. Hnízdo je dozdobené umělými chudobkami, tulipány a peříčky. 

15 

Výzdobu zakončil skleněný světelný poklop. Uvnitř poklopu se schovává květinová dekorace vytvořená z tulipánů, macešek a chudobek a je ozvláštněná mini LED světýlky. Výzdobu dozdobily ještě dvě mramorové svíčky, které dodají dlouhotrvající výzdobě i vůni.