Letní světle modrá narozeninová oslava

Překvapení v podobě tajné mini narozeninové oslavy, která byla sladěná do světle modré barvy. Na oslavence čekaly balónky, květiny, dobroty a truhlice s velkým překvapením...

Proč světle modrá?

Tahle malá tajná oslava se nesla ve světle modrém duchu, protože modrá je nejoblíbenější barvou oslavence. Stůl zdobil bílý hedvábný ubrus a středem se pnuly organzy ve světle modré barvě. Stůl byl doplněn řezanými květinami. Ústřední dekorací je baňatá skleněná nádoba s modrými hortenziemi, z každé strany jsou dále různě vysoké vázičky s krémovými růžemi a chryzantémami. Na stole nechybí ani vonné svíčky, které dodají téhle lehké výzdobě také skvělou vonnou atmosféru. 

Dárek jako součást výzdoby

Tmavé povlaky židlí jsou překryté bílými dekami, aby nekazily celkový světlý a barevný tón. I stěny jsou lehce dozdobeny. Jedna ze stěn je vyzdobená barevnými  balónky v odstínech modré. Druhá stěna je zdobená průsvitnou organzou a obrovským květinovým věncem z hortenzií, který je sladěný v pastelových barvách. Krásným detailem výzdoby je také samotný dárek pro oslavence. Dárkem je truhlice s pokladem. 

1

6

3

2

7

 

Překvapení v podobě narozeninové oslavy? Chtěli byste i vy dostat takový dárek? Pokud ano, tak nám zavolejte nebo napište a my se o vše postaráme!