Sestava interiérových dekorací na míru

Do snového bytu jsou potřeba taky snové dekorace na míru. Proto jsme byly přizvány k zařizování nového moderního bytu, kam jsme měly navrhnout dekorace, tak aby zapadly do interiéru.

Celý byt se nese ve světlých tónech. Hlavní roli hraje bílá a šedá, která je doplněna o světle modrou barvu, která byt perfektně osvěžila. V tvorbě jsme měly zcela volnou ruku. Rozhodly jsme se pro využití dřevin a zeleně, to jsme obohatily květy v odstínech světle modré. 

2

Květinový věnec

Do interiéru jsme vytvořily velký květinový věnec na zeď, který byl umístěn mezi dvě prosklená okna. Věnec má průměr 60 cm. Věnec je vyrobený z bílých květů růže, které jsou proložené bledě modrou hortenzií. Věnec je dozdoben lehkou, do modra průsvitnou modrou mašlí. 

1 

Dekorované nádoby

Do interiéru jsme se dále rozhodly vytvořit 2 velké moderní dekorace, které jsme aranžovaly do monstrózních, minimalistických nádob  šedé barvy. Do téhle designové abstrakce jsme použily dřeviny, kterými jsme dekoraci vytáhly do výšky. Dřeviny jsme proložily bílými bohatými hortenziemi, drobnými orchideami, eukalyptem, kapradím a další zelení.  

Šlo nám o to, abychom prostor doladily k dokonalosti a aby dekorace zapadly do celého konceptu. To se nám díky propojení správných barev a materiálů povedlo.

3

4 


My jsme si tvorbu téhle zakázky moc užily. A co je nejdůležitější, že zákazník byl spokojený. Pokud chcete i vy dekorace na míru, tak aby přesně zapadly do vašeho interiéru, tak se na nás neváhejte obrátit. Těšíme se na další realizace.