Letní exotická interiérová výzdoba

Barevná a šťavnatá interiérová výzdoba, kterou si nechala od nás vyrobit naše stálá zákaznice. Vždy nám nechává volnou ruku, takže můžeme tvořit dle naší fantazie a kreativity. Požadavkem bylo množství dekorací, které zákaznice chtěla vyrobit a kombinace živých a umělých květin. 

Naším úkolem bylo vytvořit:

  • Vchodový závěsný věnec,
  • Vysokou aranžovanou vazbu do velké nádoby,
  • Dekoraci na jídelní stůl do kuchyně,
  • Dekoraci na stůl do obývacího pokoje
  • a něco na parapety

Celá výzdoba vznikla na základě jednoho prvku, kterým je umělá fialkovo-modrá orchidej, do které jsme se okamžitě zamilovaly. K orchidei jsme sladily moderní, exotickou a lesklou zeleň a v poslední řadě jsme barevnou kombinaci a výběr květů doladily fialovými hortenziemi, další různorodou zelení a dřevinami. 

36

Závěsný věnec „Vítejte"

Věnec má slaměnou základnu, která je pokryta různorodou umělou zelení. V zeleni jsou zakomponovány fialové hortenzie, drobné kvítí, přepychová orchidej, světle béžové dřeviny a dřevěná cedulka s nápisem "vítejte". Ve spodní části věnce je větvičkový převis. V horní části věnce je fialová, saténová stuha na zavěšení. Věnec má na šířku 65 cm a na výšku 110 cm. 

37 

Vysoká dekorovaná nádoba

Do obývacího pokoje jsme vytvořily aranžmán, který je zasazen do vysoké nádoby s dekorem betonové stěrky. Středem aranžmánu se táhne dlouhá dřevina ve světle krémové barvě. Aranžmán je vypíchaný fialokovo-modrou orchideí, dále exotickou zelení, drobnou krémovou plazivou rostlinou a fialovými hortenziemi. Celková výška je 200 cm a šířka aranžmánu je 70 cm.

39

Stolní dekorace

Na jídelní stůl i na stůl do obývacího pokoje jsme vytvořily decentní kompozici, která celou výzdobu hezky ucelila. Kompozice jsou složeny z bílého kovového tácu se zrcadlovým dnem. Na tácu je skleněná váza s kytičkou a svíčky. Kytičky do váz jsou svázány z hortenzie, pivoňky a levandule. Na větším tácu jsou 3 svíčky ve tvaru válce a na menším jsou 2 svíčky. 

35

Orchideje a sukulenty

Na výzdobu parapetů jsme se rozhodly pořídit živé mini orchideje a sukulenty, které se designově hodí k celému konceptu výzdoby a též ladí barevně. Rostliny jsme vložily do šedých keramických obalů, které mají stejný dekor, jako obal, ve kterém je velký aranžmán. Tedy mají dekor betonové stěrky. Živé mini orchideje jsme vybraly ve fialové barvě. 

38 

Určitě vás zajímá při prohlížení fotek téhle obsáhlé výzdoby také cena. Tahle kompletní interiérová výzdoba vyšla na 11.502 Kč.

Takže pokud i vy máte zájem zútulnit si svůj domov, kancelář nebo jakoukoliv místnost, tak se na nás neváhejte obrátit. My vám vykouzlíme originální a nevšední výzdobu, dle vašeho přání!