Vánoce na farmě

Vánoce jsou našim nejoblíbenějším obdobím a jsme rády, že to tak nemáme jen my. Majitelka farmy Ovčí Terasy to má podobně, proto si nás zavolala, ať na farmě vytvoříme ohromné, tradiční, zářivé Vánoce. To my rády, takže jsme se do toho pustily okamžitě!

Realizace se skládala ze zdobení několika částí a to konkrétně ze zdobení hlavního vstupu, dále prostoru vedle hlavního vstupu, oken a dveří. Celou realizaci doprovázelo živé jehličí, které okolí vstupu krásně provonělo. Výzdobu jsme kompletně ladily do barev zelené a červené, kterou doprovázely přírodní materiály jako jehličí, šišky, jablíčka a další drobnosti. Kompletní výzdobu dovedly k dokonalosti světýlka, které jsou nezbytnou součástí Vánoc. 

20

Výzdoba hlavního vstupu

U hlavního vstupu do restaurace jsme vytvořily bohatě zdobenou chvojovou bránu, kterou jsme osvítily teple zbarvenými světýlky, dále ozdobily různými druhy mašlí, baňkami, šiškami a organzou. Do vrchní části brány jsme umístily tři velké hvězdy, hvězda je jedním z vánočních symbolů a rozhodně jsme ji do výzdoby musely zakomponovat. Na bráně se tyhle tři třpytivé krásky hezky vyjímají. 

27 

Trpaslíci

Ke vchodu jsme dále vytvořily dva trpaslíky v životní velikosti. Každý trpaslík je jinak velký a jinak oblečený. Trpaslíky jsme vytvořily z túje a chvojí. Menší trpaslík je vysoký asi 2 metry a je oblečený do červeného svetru, má červenou šálu, bílou čepici s hvězdou a červeno bílý nos i bambulku. Větší trpaslík je vysoký asi 2,5 metru a je oblečený do černého svetru, má proužkovou zelenou šálu a černý frňák. 

25

Girlanda

Hlavní vstup restaurace farmy je dále zdoben závěsnou latí, která je dlouhá 3,5 až 4 metry. Na tuhle závěsnou lať jsme vytvořily girlandu z živého chvojí, tu jsme následně osvítily. Girlanda je nazdobená mašlemi, baňkami, šiškami a vše je sladěno do zeleno červené barvy. Na závěsné lati visí různě velké šiškové, ručně vyrobené koule. 

24

26 

Závěsný věnec

Vedle hlavního vstupu jsou zelené vrata, které při každé nové realizaci pro farmu, ozdobíme novým mega věncem. Tentokrát jsme daly na jednoduchost a zvolily jsme dominantní prvek, kterým jsou velká, rudá, lesklá jablka. Základ věnce je omotaný živou tújí, věnec je následně zdoben organzovými mašlemi, šiškami, bobulkami a hlavně jablíčky. Věnec má průměr okolo 60 - 70 centimetrů. 

 22

Vánoční truhlíky

Podél boční strany budovy jsou tři vysoká okna s parapety a jedno menší, i sem jsme měly vykouzlit něco vánočního a světelného. Vsadily jsme na plechové nádoby ve tvaru truhlíku, které jsme naaranžovaly živým chvojím, červenými větvičkami, látkovými stromky, které jsme navíc osvítily. Truhlíky jsme dozdobily jablky, baňkami, šiškami a mašlemi. 

2119 

Adventní věnec 

K Vánocům patří adventní věnec, který rozhodně nesmí chybět. Pro farmu jsme vyrobily speciální věnec v mega rozměrech. Věnec se nese v tématice zasněžené krajiny, která je dozdobená červenými prvky. 

23

Doufáme, že se vám tahle realizace líbí stejně, jako majitelce farmy! Pokud máte i vy zájem o výzdobu vašeho objektu, tak se na nás obraťte a my vám rády vytvořím originální výzdobu na míru.