Vánoční výzdoba pro kavárnu Placzek

Před Vánoci jsme měly to štěstí, že nás oslovila majitelka kavárny Placzek s prosbou, abychom ji vykouzlily decentní, přírodní, ale efektivní výzdobu. Prosbu jsme vyslyšely a pustily jsme se do práce. 

Prostor, který jsme zdobily je nádherná dvoupatrová kavárna v takzvaném vídeňském stylu. Dominantou celé kavárny je rudý lustr spuštěný z druhého patra do prvního. 

18

Dominanta výzdoby

Výzdobu jsme složily z několika různých komponentů. Dominantou je velký věnec, který má průměr 2,5 metru. Věnec má proutěnou základnu, na které jsou připevněny trávové kytice. Střed věnce je dozdoben červenými bobulkami. Věnec je také celý osvícený a zdobí vrchní výlohu kavárny.  

17

Skleněné vázy

Další částí výzdoby jsou tři vysoké skleněné vázy, které jsme nazdobily nádhernými šištičkami květinkového tvaru, červenými skleněnými baňkami a vysokými kyticemi z tráv. Kytice jsou osvětleny stejně jako věnec.

14

Svítící stromečky

Poslední části výzdoby, která je ve vrchním patře jsou dva nádherné, dřevěné stromy. Jeden stromeček je menší a druhý je větší, takže se hezky doplňují. Oba stromečky jsou osvětleny drobnými, teplými světýlky. 

16

Adventní šála

Přízemí zdobí jedna skleněná váza s šiškami, baňkami a trávovou kyticí. Nezbytnou součástí vánoční výzdoby je adventní šála, která zdobila letos bar. Šála je vytvořená z dřevěných klacíků, je dozdobená červenými bobulkami, šiškami a vysokými červenými svícemi. 

15 

Třešničkou na dortu je dominantní červený lustr, který je spuštěný z prvního patra do přízemí. Tenhle průduch jsme ozdobily nádhernými skleněnými baňkami různých velikostí.

Výzdoba do kavárny krásně zapadla, ale nejdůležitější je pro nás spokojenost zákazníka. Majitelka byla z výzdoby nadšená, takže náš úkol byl splněn na jedničku.