Výzdoba restaurace

VR_1

Výzdoba pro restauraci Remet byla pro nás velká výzva, na kterou si nás povolala naše stálá zákaznice. Restaurace je nově zrekonstruovaná do moderního stylu v propojení tmavého dřeva a skla. Tyhle prvky krásně doplňují barvy krémová, bílá a tmavě hnědá. Majitelka přišla s prosbou, že chce moderní dekorace, které doladí interiér restaurace. Požadovala drobné dekorace na jídelní stoly, dále obrovskou dekoraci ke vchodovým dveřím, několik větších dekorací do salónku, ležící dekoraci na jídelní stůl do salónku, stojné aranžmány do koutů restaurace a vyzdobení prosklených polic mezi toaletami. 

4

Rozhodly jsme se tuhle zakázku pojmout moderním způsobem a propojit ji se zelení a dřevem, které se v restauraci hodně odráží. Stěžejní barvy, kterých jsme se držely byla šedá, stříbrná, zelená a bílá. Největší dekorace na zem jsme aranžovaly do velkých hranatých truhlíků. Menší dekorace na postavení na stůl či komody do stříbrných váz a malé dekorace na jídelní stoly jsme naaranžovaly do skleněných krychlí.

Ve většině dekorací se odrážejí květy orchidejí, kapradiny, kaly, asparágus, palmová kůra, exotické prvky a pro zjemnění jsme použily decentní nevěstin závoj. Malé dekorace ve skleněných krychlích jsou naaranžovány různými druhy umělých netřesků.

2

3

5

1

6

Přejete si vytvořit VÝZDOBU RESTAURACE na míru? Napište nám!