Zakázková tvorba

Pomocí značky RK DEKORACE Vám chceme nabídnout designové a originální dekorace, které můžete zakoupit právě zde na e-shopu. Avšak velký důraz dáváme také na zakázkovou tvorbu.

Co znamená pojem zakázková tvorba? 

Vy za námi přijdete s prosbou konkrétního požadavku. Například, že chcete vytvořit dekorace na oslavu narozenin a že se celá výzdoba ponese v barvách zlaté, bílé a černé. Jakékoliv doplňkové informace jsou pro nás přínosem, takže počet aranžmánů, jejich umístění, Váš rozpočet, datum do kdy mají být dekorace hotovy atd. Ovšem pokud si nejste jisti s žádnou předešlou informací i tak si poradíme.  

My Vám na základě Vašich požadavků vytvoříme návrh a cenovou kalkulaci. Po té si sjednáme schůzku, Vy nám řeknete vyjádření a popřípadě se udělají drobné úpravy. Po schválení návrhu se hned pustíme do výroby. Po dohotovení odvezeme a nainstalujeme vše na svá místa. A Vy si tak můžete bezstarostně užít svoji oslavu narozenin.

Pokud však nemáte nejmenší ponětí, jakou dekoraci vlastně chcete, ale víte, že něco ano, i tak se na nás neváhejte obrátit. My si poradíme a určitě společně vytvoříme Váš snový aranžmán.

Vytvoříme Vám nezapomenutelnou svatební výzdobu, bláznivé dekorace na tématický ples, aranžmány do špičkových restaurací, ozvláštníme Váš salón našimi designovými nápady nebo dodáme kouzlo do Vaši cukrárny našimi originálními dekoracemi.

Zakázkovou tvorbou je myšleno cokoliv, co nenajdete na našem e-shopu.

Zakázkovou tvorbu můžeme řešit osobně či telefonicky nebo přes email. Ke každé zakázkové tvorbě přistupujeme individuálně. 

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, tak se na nás obraťte. 

Těšíme se na naši budoucí spolupráci.